Ви готові до повернення бежевих колготок?

Все нове — це забуте старе. Цю приказку можна застосувати у будь-якій сфері життя, однак в індустрії моди вона видається особливо актуальною. Ми живемо в епоху переоцінення, коли популярними стають речі, які раніше вважалися немодними. Утім, навіть найдивніший одяг може мати крутий вигляд, якщо ви впевнено в ньому почуваєтеся і демонструєте це. Але чи поширюється це твердження на бежеві колготки? Ті тонкі капронові колготки, зачіпки на яких ми навшвидкуруч латали прозорим лаком для нігтів? Врешті, небагато речей у світі ненавидять так злісно та відверто, хоча колись ці колготки були невіддільною частиною жіночого гардероба.

10

Реклама

Кілька сезонів тому в зніманні The Row моделі з'явилися в бежевих колготках. Це рішення, ймовірно, було натхнене естетикою Martin Margiela, який часто використовував цей матеріал у своїх колекціях або на все тіло, або як маски для обличчя, які приховували ідентичність моделей. Саме після знімання The Row з'явилися думки про те, що прозорі колготки можуть насправді повернутися. Згодом Міучча Прада представила колекцію-блокбастер Miu Miu осінь-зима 2023/2024. Дизайнерка вдягла моделей в капронові колготки, які виглядали з-під ультракоротких шортів чи в які заправлялися тонкі кардигани. Ну, якщо хтось і здатен зробити так, щоб бежеві колготки видалися крутими, то це могла бути лише Міучча.

11

У наші дні є дві групи людей, які досі носять бежеві колготки: старші жінки, які звикли до них зі своїх молодших років і все ще вважають їх "дамським атрибутом", або жінки, які працюють у консервативних установах, як-от банки, зали судових засідань або урядові організації.

12

Однак колготки з'явилися у багатьох колекціях сезону весна-літо 2024. Наприклад, дизайнер бренду Luar розповів, що одним із джерел його натхнення у цьому сезоні стала невелика церква в Домініканській Республіці, тому не дивно, що його моделі були вдягнені в колготки, які люблять літні церковні дами. У Givenchy Меттью Вільямс представив прозорі колготки, які комбінувалися з сукнями. Світло-сірі колготки Sportmax доповнили футуристичну естетику колекції.

13 ґ

14

В Acne Studios монохромні образи доповнювали відповіді капронові колготки в смарагдово-зеленому, сапфірово-блакитному, рубіново-червоному та бургунді. У Saint Laurent моделі дефілювали в чорних та коричневих колготках. Звичайно, коли ми говоримо про колготки бежевого кольору, настрій змінюється, адже ця річ асоціюється зі застарілою індивідуальною жіночністю, тоді як чорні колготки мають чистий сексуальний вигляд. Словом, поки не зрозуміло, чи вважатимуться бежеві капронові колготки модними та стильними. Можливо, це єдина річ у світі, яка абсолютно стійка до ребрендингу.

15

16

За матеріалом vogue.com

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить