У Києві проходить виставка «Ігор Лобортас. 33 роки ювелірного мистецтва»

9 травня 2024 року в День Європи в Національному музеї «Київська картинна галерея» відкрилась виставка «Ігор Лобортас. 33 роки ювелірного мистецтва» — найбільша за всю історію існування експозиція Класичного ювелірного Дому «Лобортас».

Instagram

, Lobortas Classic Jewellery House (@lobortas.official)

Реклама

Відкриття виставки класичного ювелірного Дому «Лобортас» відвідали клієнти та друзі бренду, справжні поціновувачі сучасного ювелірного мистецтва, а також мер Києва Віталій Кличко. «Ігор Лобортас продовжує і зараз дарувати позитивні емоції для кожного із нас, всі можуть оцінити майстерність робіт та творів, які він залишив для майбутніх поколінь», — сказав Кличко, привітавши всіх присутніх з Днем Європи. З вітальним словом доєдналися до відкриття заходу директор музею Юрій Вакуленко та генеральна директорка Дому Анастасія Лобортас.

Instagram

, Lobortas Classic Jewellery House (@lobortas.official)

Виставка присвячена пам’яті засновника Класичного ювелірного Дому «Лобортас» — митця, ідейного лідера, мецената, заслуженого працівника культури України та члена Піклувальної ради музею Ігоря Лобортаса, що пішов у засвіти в травні 2023 року. На виставці представлено скульптурні композиції, мала та каменерізна пластика, анімалістика й мініатюрна ювелірна скульптура. Центром уваги стала колекція прикрас різних епох роботи майстрів Дому. У межах експозиції представлені проєкти, макети, інженерні винаходи, прототипи, ескізи та начерки, що вже посіли почесне місце в історії, та нові розробки, що перебувають у процесі реалізації.

Виставка працюватиме для відвідувачів з 10 травня до 09 червня 2024 року.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить