Слінгбеки Miu Miu — найелегантніше взуття сезону

У нинішньому сезоні туфлям на підборах складно конкурувати з балетками. Утім, є одна пара, якій таки вдалося стати популярною, зокрема, завдяки безлічі модних знаменитостей, які вже не раз з'являлися в цих туфлях — шкіряних слінгбеках із пряжками Miu Miu.

10

Реклама

Ці туфлі представлені в трьох відтінках — чорному з матової шкіри, бежевому та бордовому з лакової шкіри. Минулого місяця це взуття було особливо популярним. Достатньо лише поглянути на фото з першого ряду на показі Miu Miu весна-літо 2024, щоб побачити десятки цих елегантних слінгбеків на ногах гостей.

11

Модель Емілі Ратаковскі взула свою чорну пару для заходу Kerastase на початку цього тижня, а Джіджі Гадід була помічена в них на вечірці Miu Miu весна-літо 2024. Упродовж останніх кількох тижнів не було жодної події чи вечірки, де ви не змогли б помітити кілька пар цих драматичних туфель.

12

Якщо ці туфлі вам подобаються так само як і решті світу, краще діяти швидко. Попри те, що ці туфлі вперше дебютували на початку 2023 року на показі Miu Miu, нині їх доволі складно вполювати.

13

За матеріалом vogue.com.au

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить