Прозора спідниця — найсміливіший вибір прийдешнього сезону

Прозора спідниця — ще одна варіація на тему "голого" одягу. У колекціях сезону весна-літо 2024 дизайнери звернулися до культової спідниці-сліп з 1990-х, представивши білизняну модель із прозорих тканин.

Prada0Prada

Реклама

У 2023 році в моді домінують оголене вбрання та прозорість. Все вказує на те, що 2024-й також буде належати напівпрозорим матеріалам. Але замість суконь на перший план вийдуть «голі» штани і, перш за все, прозорі спідниці. Їх крій найчастіше запозичений у спідниці-сліп, модної моделі 1990-х років. І хоча цей елемент білизни, який став гітом повсякденного гардеробу, випромінює сексуальність, усе, що вам потрібно зробити, це поєднувати його з практичним одягом, як-от білою сорочкою або жакетом великого розміру, щоб зробити спідницею ідеальною навіть для робочого дрескоду.

Carven1Carven

Прозора спідниця вперше з’явилася на показах колекцій весна-літо 2023, щоб ще більше посилити свою присутність на подіумах у наступному сезоні. До прозорого елементу одягу дизайнери ставляться як до феміністичного маніфесту: жінки нарешті одягаються так, як хочуть, не відмовляючись від сміливих предметів навіть в офіційних обставинах. Знаменитості теж підтримують тенденцію. Так, Кейт Мосс з'явилася на вулицях Нью-Йорка в прозорій спідниці, розробленій Ентоні Ваккарелло для Saint Laurent. Белла Гадід, у свою чергу, обрала абсолютно прозоре вбрання, а Сінді Кроуфорд вийшла на подіум Vogue World London у майже непомітному образі від Versace.

Givenchy2Givenchy

Незалежно від типу фігури, прозора спідниця пасує всім, адже вона дозволяє висловити впевненість у собі та усвідомлення свого тіла. У пошуках натхнення варто згадати сукні-сліп з 1990-х, а у сезоні весна-літо 2024 прозора спідниця з'явилася у Gucci, Etro, Prada та інших іменитих брендах.

За матеріалами vogue.fr.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить