Made in Ukraine: 7 речей, які прикрасять цей листопад

Осінь цього року видалася неймовірно теплою, але в листопаді все може бути помінятися будь-якої секунди, тому під рукою завжди повинні бути відповідні речі – одночасно практичні та надихаючі. Ми подивилися на останні релізи українських марок та вибрали 7 речей, які готові прикрасити і цей листопад, і усі наступні місяці.

Шуба зі штучного хутра

Стиль Old Money вже встиг багатьом набриднути, а як щодо його більш ефектної версії як з серіалів 1980-х "Даллас" чи "Дінастія"? Український бренд CULTNAKED пропонує не соромитися і замість стриманого верхнього одягу обрати пухнасту шубу зі штучного хутра. Носити її можна і з денімом, і зі шкіряними штанами, і з кольоровими панчохами, як демонструє дизайнерка бренду Мері Фуртас.

Реклама

Instagram

, MARY FURTAS (@maryfurtas)

Об'ємне пальто

В українському бренді BLAST OUT впевнені, що ідеальне осіннє пальто повинно нагадувати ковдру – теплу та затишну, яка навіть в похмурі дні подарує відчуття комфорту та спокою.

Instagram

, BlastOutStudio (@blastoutstudio)

Костюм зі спідницею

Поки погода дозволяє – треба користуватися можливістю і насолоджуватися довжиною міні. Яна Матіяш, засновниця бренду ARTICLE, пропонує екстремальну довжину збалансувати завдяки об'ємному верху, наприклад, жакету з підкресленими плечима.

Instagram

, ARTICLE (@article_blazers)

Замшеві ковбойки

Тренди на взуття змінюються щосезону, але є класика перевірена часом – до цієї категорії можна віднести ковбойські черевики, які особливо розкішно виглядають восени у замшевому виконанні. Носіть їх з денімом, довжиною міді та картатими сорочками.

Instagram

, Estro (@estro.ua)

Мінімалістичний трикотаж

Восени особливо хочеться тактильності та м'якості, але що, якщо поєднати їх із мінімалістичною естетикою? Пошуку цього балансу присвячена нова осіння колекція 91LAB. Чисті лінії, відсутність зайвих деталей і при цьому неймовірний комфорт точно перетворять цей трикотажний сет на один із улюблених.

Instagram

, 91LAB (@91lab_official)

Осінній капелюх

Осінь – пора, коли хочеться експериментувати з аксесуарами, а ще це ідеальний час для різноманітних капелюхів. Пропонуємо цього сезону звернути увагу на лаконічні моделі, як в новій колекції Shmelevsky, яка натхнена творчістю скульптора Ісамо Нагучі. Плавні асиметричні лінії, що притаманні роботам майстра, знаходять відображення у мінімалістичних силуетах моделей, форми яких скульптуровані вручну без допомоги капелюшних колодок. Такий підхід нагадує опрацювання скульптури, коли в процесі ліплення деталі набувають виразних обрисів.

Instagram

, Shmelevsky (@shmelevsky_hats)

Зручна сумка

Сумка – річ, без якої неможливо уявити образ сучасної жінки, яка виходить з дому в 9 ранку, а повертається ввечері. Український бренд GRIE цієї осені випустив колекцію, де зручність поєднується з сильною візуальною складовою. В них немає нічого зайвого – лише функція, лише форма.

Instagram

, GRIE. Timeless bags with Ukrainian soul. (@grie_official)

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить