Королева Єлизавета II: провідна муза моди для дизайнерів у цьому сезоні.

Хто міг подумати, що у весняно-літньому сезоні 2026 року ми всі будемо одягатися подібно до королеви Єлизавети II? Незважаючи на те, що покійна правителька може не видаватися найочевиднішою іконою стилю, відображення її впізнаваних образів безсумнівно проникло у колекції наступного сезону. Розглянемо найбільш примітні випадки.

Королева Єлизавета ІІ 0Королева Єлизавета ІІ

Інспіровані гардеробом Єлизавети ІІ образи можна було помітити у абсолютно різних дизайнерів — від костюмів зі спідницями у дебютній колекції Джонатана Андерсона для Dior до діадем Сімон Роша та оновленого погляду Демни в Gucci, де кутюр’є об’єднав яскраво-червоне пальто з шовковою хусткою.

Dior весна-літо 20261Dior весна-літо 2026

У Chanel ми спостерігали ефектний образ у кольорі слонової кістки, який був підкреслений перлами та химерним капелюшком, а вони були особливою любов’ю королеви. А ось штани для кінної їзди Celine і тренчі Givenchy нагадали про її невимушений заміський стиль. І, зрозуміло, не обійшлося без знакового поєднання рукавичок і сумок на останньому показі Prada.

Chanel весна-літо 20262Chanel весна-літо 2026

Burberry пішли ще далі: у співпраці з Royal Collection Trust бренд розробив чотири моделі плащів, що віддають шану особливому зв’язку королеви з британським модним Домом. Єлизавета ІІ часто одягала Burberry, нагородивши бренд королівським патентом (Royal Warrant) ще в 1955 році.

Instagram

, Burberry (@burberry)

Можливо, не дарма нова виставка в Букінгемському палаці також виставляє гардероб покійної монархині в центрі уваги. Експозиція "Королева Єлизавета II: її життя в стилі", відкриття якої відбудеться 10 квітня, відзначить її модну спадщину, демонструючи більше 200 експонатів з різних періодів життя.

No.21 весна-літо 20263No.21 весна-літо 2026

Simone Rocha весна-літо 20264Simone Rocha весна-літо 2026

Gucci: La Famiglia5Gucci: La Famiglia

Поряд з розкішними сукнями, такими як її коронаційний наряд, і раніше не представленими повсякденними образами в експозиції будуть представлені роботи передових британських дизайнерів, зокрема Ердема Мораліоглу та Крістофера Кейна. "Я обожнював стиль королеви — від офіційних заходів до прогулянок у Балморалі, але найбільше мене захоплював її вибір відтінків, — зазначає Кейн, згадуючи "категорично зелений костюм", який вона одягла на своє 90-річчя. — Королева була в одному з найбільш суперечливих кольорів, але цей образ остаточно розв’язав одвічну дискусію про "хороший" і "поганий" смак".

Королева Єлизавета II: провідна муза моди для дизайнерів у цьому сезоні.
6

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *