Кім Кардаш’ян представила нову колаборацію Skims x Swarovski

Кім Кардаш'ян та її бренд Skims, вартість якого складає 3,09 мільярда фунтів стерлінгів, мають наміри захопити світ. Бренд Кім займає провідні позиції в індустрії корекційного одягу, до того ж зірка постійно домовляється про колаборації з іншими марками для ще більшого просування свого бренду. Нещодавно Skims співпрацювали з Fendi і стали офіційним партнером спідньої білизни для NBA, WNBA та баскетболу США. Але остання колаборація вас точно здивує: Skims об’єднали зусилля з креативною директоркою Swarovski Джованною Енгельберт, щоб розробити ексклюзивну колекцію одягу, інкрустованого кристалами, що підкреслює контури тіла.

10

Реклама

Співпраця Skims і Swarovski — це колекція ювелірного корекційного одягу і прикрас для тіла, виготовлених зі срібла та масивних кристалів. До лінійки увійшли фірмові обтислі сукні, спідня білизна, боді, інкрустовані кристалами, та гламурні чокери, намисто та браслети. «Це була моя мрія відтоді, як я приєдналася до Swarovski, — створити першу в історії колаборацію зі Skims, яка сприятиме мистецтву самовираження, — каже Джованна Енгельберт. — Наша колекція — оспівування тіла та сильних незалежних жінок, які цінують свою індивідуальність та приймають життя з упевненістю та стильно».

11

12

Колаборація Skims x Swarovski буде представлена в усьому світі у флагманському магазині Swarovski в Нью-Йорку та онлайн на сайті Skims 7 листопада.

Джованна Енгельберт і Кім Кардашʼян3Джованна Енгельберт і Кім Кардашʼян

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить