Фуріоза: найефектніші образи Ані Тейлор-Джой у промотурі

23 травня в український прокат виходить довгоочікувана "Фуріоза" – постапокаліптичний бойовик австралійського режисера Джорджа Міллера, який є приквелом до фільму "Шалений Макс: Дорога гніву". Роль юної Фуріози зіграла Аня Тейлор-Джой – одна з найпопулярніших молодих голівудських акторок сьогодні. Перед стартом прокату команда фільму по традиції відправилася у промотур, щоб представити стрічку по всьому світу. Тейлор-Джой, яка завжди відповідально ставилася до своїх модних образів, з особливою увагою віднеслася і до цього fashion-виклику. Її гардероб під час низки прем'єр яскраво підкреслював зв'язок з Фуріозою і всією естетикою фільму, де події відбуваються у жорсткому та брутальному світі, а одяг повинен не тільки прикрашати, а й захищати.

Аня Тейлор-Джой0Аня Тейлор-Джой

Реклама

Під час світового промотура Тейлор-Джой та її стилісти продемонстрували, що готові до експериментів та неочевидних рішень. Наприклад, один із перших виходів актриси – шкіряна сукня молодого французького бренду Ludovic de Saint Sernin, а на прем'єрі в Мексиці вона вже з'явилася в металевій сукні-корсеті Balmain. Деякі фанати навіть припустили, що цей образ насправді готувався для Met Gala, бо був прикрашений трояндами, що співзвучне темі цьогорічного балу. Також із яскравих вбрань – її вихід у сукнях Rick Owens та Paco Rabanne. Другий став ідеальною ілюстрацією ретрофутуристичної стилістики, якою пронизано сам фільм, де у самої Тейлор-Джой, як кажуть, всього 30 рядків тексту.

Сукня Ludovic de Saint Sernin1Сукня Ludovic de Saint SerninКостюм Robert Wun2Костюм Robert WunСукня Balmain3Сукня BalmainОбраз Rick Owens4Образ Rick OwensСукня  та капелюшок Paco Rabanne5Сукня та капелюшок Paco Rabanne16

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить