Чому усім нам варто вдягатися як Керолін Бессетт-Кеннеді

До шлюбу Керолін була керівницею PR-відділу Calvin Klein та музою засновника бренду. Вже тоді її вважали іконою стилю в нью-йоркській модній спільноті. Але після весілля з Джона Ф. Кеннеді-молодшим, вона стала головною героїнею історії моди, й через чверть століття після її поспішної загибелі, досі нею залишається. З неї роками беруть приклад та надихаються її стилем жінки різних поколінь, і на те є чимало вагомих причин.

10

Реклама

Ми з Керолін вперше зустрілися на АЗС в Манчестері в 1996 році. Я, студентка міського університету, побігла після лекції придбати якийсь перекус. Вона стояла біля свого чоловіка Джона Ф. Кеннеді-молодшого й дивилася на мене з обкладинки журналу. Це був її перший тиждень у ролі "нової місис Кеннеді". Вона була одягнена в чорний джемпер з V-подібним вирізом, верблюжу мідіспідницю й тримала в руках чорну сумку. Її ансамбль був наче дуже простим, але все одно неперевершеним.

11

Коктейль витонченості та влади Кеннеді з епохи президента Кеннеді продовжував домінувати й у 1990-х завдяки Джону та Керолін, найпопулярнішій парі Нью-Йорка. Керолін завжди перебувала в центрі уваги, а за її кожним кроком слідкували папараці. Вона завжди вдягала мінімалістичний одяг, відмовлялася від сентиментальних аксесуарів. Вона здебільшого віддала перевагу авангардному одягу таких дизайнерів, як Yohji Yamamoto та Ann Demeulemeester.

12

Керолін розмовляла мовою моди, яку кожен з легкістю може перекласти на своє життя. Культурні, соціальні та економічні розбіжності між нею та іншими жінками не грають жодної ролі. Її майстерність полягала в простоті одягу. Вона завжди мала невимушений вигляд, що додавало харизматичності усьому, що вона робила. Її стиль не був навмисно розкішним, але він був вишуканим та витонченим. Навіть у джинсах, футболці та босоніжках вона мала бездоганний вигляд.

13

Керолін — жінка, чия внутрішня впевненість просочувалася через кожен шов. Щоб ви не одягали, впевненість у собі завжди залишатиметься невловним елементом моди, який не може придбати навіть у найпопулярніших дизайнерів. Керолін це знала і, без сумнівів, саме цим виділялася посеред інших.

14

За матеріалом vogue.co.uk

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить