Червоне взуття на низькому ходу — найпопулярніший та наймиліший тренд сезону

Червоний — це ключовий колір цього року. Однак якщо ви не готові вдягатися в червоне з голови до п'ят, стильний аксесуар, як-от зручне взуття на пласкій підошві, — найпростіший спосіб випробувати тенденцію.

10

Реклама

Під час шоу сезону весна-літо 2024 в колекціях дизайнерів часто можна було зустріти червоне взуття на низькому ходу. Скажімо, Simone Rocha та Sandy Liang представили романтичні балетки з еластичними ремінцями на підйомі стопи — пряме цитування професійного взуття балерин.

Sandy Liang весна-літо 20241Sandy Liang весна-літо 2024

Simone Rocha весна-літо 20242Simone Rocha весна-літо 2024

Однак червоні балетки та туфлі часто зустрічалися й поза подіумами — цю взуттєву тенденцію вже активно тестують streetstyle-зірки та знаменитості. Туфлі, схожі на ті, які носила Дороті у фільмі «Чарівник країни Оз», можна було зустріти під час Тижня моди в Нью-Йорку. Наприклад, Софія Річі відвідала нью-йоркські шоу в балетках Jacquemus. А Софі Тернер нещодавно бачили в парі червоних атласних балеток.

Софі Тернер3Софі Тернер

Софія Річі4Софія Річі

Задовго до того, як Chanel випустила свої класичні балетки, і перед тим, як Кейт Мосс зробила чорні балетки культовим взуттям, Бріжит Бардо познайомила світ саме з червоною варіацією. Зірка доручила Repetto зробити їй пару томатно-червоних балеток для фільму 1956 року «І Бог створив жінку». Майже 70 років по тому це взуття знову повертається в центр уваги.

15

За матеріалом vogue.com

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить