Техніка безпеки під час катання на електросамокаті

Їздити на електросамокаті досить просто, як дитині, так і дорослому. Але слід пам’ятати, що будь-який засіб для пересування створює певний ризик для життя. Тому при використанні слід дотримуватись правил безпеки. Їх ігнорування може призвести до аварій і травмування.

Безпека понад усе

Для катання знадобиться додаткове обладнання. Тому, коли ви вибираєте електросамокати у Тернополі, відразу ж купіть шолом і перевірте, чи він комфортно сидить на голові. Не беріть занадто дешеву модель. Скоріш за все, при її виробництві використовувались матеріали невисокої якості, які не зможуть повноцінно захистити голову при ударі чи падінні.

Якщо досвіду катання на електросамокаті мало, вам знадобляться:

  • речі, які повністю захищають руки та ноги;
  • наколінники;
  • налокітники;
  • захисні рукавички.

Перед початком руху перевірте електросамокат. Впевніться, що шини цілі, а важіль керування швидкістю повністю справний. Перевірте гальма. Рівень зарядки акумулятора повинен бути достатнім для подорожі.

Правила безпеки при пересуванні

Їхати можна тільки на включеному електросамокаті. Головні гальма розташовані позаду. Саме їх треба використовувати у більшості випадків. Електронні гальма є допоміжними. Якщо під час руху хочете пригальмувати, робіть це повільно. Уникайте різких натискань. Спочатку трохи нахиліться назад і зігніть коліна. Рухи повинні бути плавними. Щоб прискоритись, легенько натисніть важіль швидкості. Коли рівновага повністю опанована, можна збільшувати швидкість.

Додаткові поради

Не дозволяється використовувати засіб для пересування на дорозі з інтенсивним рухом. Тоді створюються небезпечні ситуації для водіїв автомобілів. Будьте обережними, зустрічаючи на дорозі калюжі та лід. На мокрому асфальті гальма не спрацьовують повноцінно, бо колеса не мають достатнього зчеплення з поверхнею. Не дозволяється їздити на електричному самокаті двом особам одночасно. На це він просто не розрахований. Стрибати з пагорбів також не можна.

Не слід розцінювати цей пристрій як повноцінний засіб для пересування. Таке катання – вид спортивного відпочинку. Тому при використанні приділяйте особливу увагу керуванню. Враховуйте почуття пішоходів. Не можна зненацька з’являтися перед людиною, бо це спантеличує. Попереджайте про себе звуковим сигналом, якщо пішохід вас не бачить.

Колеса невеликого діаметра полегшують використання засобу, бо підтримувати рівновагу значно легше. Але можуть виникнути труднощі. Електросамокат не подолає вибоїни великого розміру. Якщо користувач пересувається на великий швидкості по дорозі з поганим покриттям, то може попасти в аварійну ситуацію.

Дотримуючись цих простих порад, ви отримаєте максимум задоволення. Великий вибір електросамокатів є в асортименті магазину Allo. Вибирайте потрібну модель та дотримуйтесь правил безпеки.

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить