Керамічний обігрівач — ефективний та економний спосіб обігріву

Кераміка давно використовується людьми у будівництві та побуті. Така популярність обумовлена ​​здатністю матеріалу до тривалого утримування тепла. Прогріта до певної температури поверхня потім ще довго випромінює теплові промені. До того ж, діапазон впливу інфрачервоного проміння кераміки є ідеальним для людського сприйняття.

Головний елемент системи – високоміцна керамічна панель, яка забирає тепло, що виробляється нагрівальним елементом. Близько 70 відсотків перетвореної теплової енергії випромінює панель-теплоносій. Інші 30 відсотків надходять до кімнати завдяки методу примусової конвекції, який дозволяє:

  • змішувати потоки повітря, що мають різну температуру;
  • прискорити процес прогрівання приміщення;
  • запобігти появі холодних зон.

Установку панелей рекомендується проводити в місцях, що характеризуються найвищими тепловтратами: балконний блок, міжкімнатні та вхідні двері, витяжки та інші.

Керамічна панель – це обігрівач нового покоління. Унікальний пристрій для створення комфортного клімату. Докладніше про три способи опалення приміщень можна сказати наступне:

  • Інфрачервоний. Інфрачервоне випромінювання нагріває навколишні предмети, внаслідок чого від нагрітих поверхонь прогрівається повітря у приміщенні. Що дозволяє встановлювати керамічні обігрівачі як у житлових, так і промислових приміщеннях.
  • Конвекція. Цей спосіб дозволяє прогрівати приміщення за рахунок природної циркуляції повітря. Що робить пристрій безшумним.
  • Примусова конвекція Примусово проганяє повітря за допомогою вентилятора через нагрівальний елемент, завдяки чому відбувається обігрів приміщення.

Керамічні обігрівачі складаються із нагрівальних елементів, виготовлених із кераміки, які об’єднуються в одну панель. Потім корпус заливається спеціальною глазур’ю, яка призначена для захисту приладу від корозії і вологості.

У керамічних обігрівачах здебільшого відсутні будь-які недоліки через використання новітніх технологій. Наприклад, керамічний обігрівач не спалює кисень, як це робить опалювальна система на рідинному теплоносії. Крім того, прилад гарантує безпечну експлуатацію в будинку з дітьми та тваринами за рахунок того, що сам не нагрівається у процесі роботи. Тобто це мало не найкращій вибір для системи опалення.

Обирайте та купуйте обігрівачі на сайті: https://teploceramic.ua/.

No votes yet.
Please wait...

Ответить