Петров з дружиною, Вернік і Гухман, Циганов і Снігур і все-все-все на прем'єрі серіалу “Після Фішера. Інквізитор”

/ Світська хроніка

Федір Бондарчук, Таїся Калініна, Володимир Канухін, Євген Сангаджієв та Ксенія Андріанова, Дмитро Чеботарьов та Єлизавета Клімова — серед зіркових гостей.

Світська прем'єра багатосерійного трилера “Після Фішера. Інквізитор” від Wink, що пройшла у столичному кінотеатрі “Художній” 27 травня, ознаменувалася присутністю одразу кількох яскравих зіркових пар. На показі з'явилися виконавці головних ролей Олександр Петров, Юлія Снігір та Поліна Гухман зі своїми другими половинками.

Олександр Петров із дружиною Вікторією

Поліна Гухман та Юлія Снігір

Григорій Верник та Поліна Гухман

Я дивився на Івана Янковського і заздрив білою заздрістю, думав: “Я теж так хочу: бути слідчим – погоні, болота і таке інше!” І кудись у космос, мабуть, моє бажання відлетіло, бо через якийсь час мені зателефонували та запропонували цю роль, і ось я зараз на цій сцені. Тому я з таким азартом знімався, незважаючи на складні сцени та багато годин роботи. Все заради цієї магії кіно, – поділився Олександр Петров.

Поряд із ними на прем'єрі були присутні продюсери Федір Бондарчук, Антон Володькін, Денис Уточкін та Олександр Рубцов, режисер серіалу Ольга Френкель, а також інші актори проекту: Таисья Калініна, Баястан Колдошали, Анна Лицарева, Антон Денисенко, Сергій Денисенко, Сергій Анна Здор, Артем Осипов та інші.

Олександр Петров та Федір Бондарчук

Юлія Снігір, Ольга Френкель та Олександр Петров

Таїся Калініна

Євген Циганов та Юлія Снігір

Федір Бондарчук

Дмитро Чеботарьов та Єлизавета Клімова

Ігор Чехов та Юлія Топольницька

Ксенія Андріанова та Євген Сангаджієв

Олена Ніколаєва

Володимир Канухін

Олександра Черкасова

Артем Осипов

Проект з'явиться в лінійці онлайн кінокінотеатру Wink вже сьогодні, 28 травня.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *