Як обрати олійку для нігтів та кутикули

Кутикули і нігті можуть бути пошкоджені низькими температурами, сухим повітрям, миттям посуду, агресивними хімікатами і неправильним харчуванням. Ламкі нігті і слабкі кутикули також можуть бути результатом хвороб і прийому ліків, які виснажують організм, виводячи певні поживні речовини. Однак відновити здоровий вид і стан кутикули і нігтів можна за допомогою олії для кутикули, інформує Ukr.Media.

Яку олію вибрати для кутикули

По-перше, варто знати, що однієї відповіді на це питання немає. Справа в тому, що є маса корисних як натуральних олій-основ, так і ефірних. Але другі без перших обпечуть вашу шкіру, а базові без ефірних будуть менш ефективні. Більш того, beauty-ринок може похвалитися великою кількістю засобів для кутикул з різними видами олій, і вони будуть нічим не гірше домашнього складу з органічних продуктів. Зазвичай, такі косметичні олії є "сухими", тобто, їх не потрібно змивати. Вони повністю вбираються в шкіру за лічені хвилини, не залишаючи жирної плівки, тому їх можна використовувати протягом дня, не думаючи про те, що вони забруднять одяг.

Тим не менш, в таких магазинних оліях необхідно читати етикетку: в продукті не повинно бути спиртів, інакше користі не буде. Крім того, у складі повинна бути хоча б одна натуральна олія-основа (наприклад, мигдальна або жожоба), а також одна-дві ефірні.

Олія для кутикули є невід'ємною частиною догляду за руками і нігтями. Це той засіб, що запечатує природну вологу в шкірі, зберігаючи м'якість і еластичність області навколо нігтьової пластини. Продукт також сприяє здоровому росту нігтів і зберігає їх міцність. Кондиціонуючу дію олій також забезпечує гнучкість нігтя, уберігаючи його від ламкості і розшаровування. Олія запобігає сухості шкіри і пластин.

Кращі натуральні олії-основи для кутикули

Ви можеш скласти рецепт олії для кутикули в домашніх умовах з будь-якими обраними інгредієнтами зі списку нижче, виходячи з індивідуальних потреб. Це найбільш часто використовувані олії у нігтьовій індустрії, які надають лікувальну дію і корисні речовини для здоров'я кутикули і нігтів.

Олія жожоба, оливкова олія, кокосова олія або бджолиний віск — відмінна основа для домашньої сироватки-олії для кутикули. Олія жожоба одна з найбільш корисних, хоча технічно вона не є олією — це насправді віск. Його формула набагато легше бджолиного воску, але важча оливкової або мигдальної олії. Тим не менше, воно швидше всього проникає в глибокі шари шкіри, делікатно відкриває пори, забезпечуючи максимальне зволоження. Жожоба також володіє загоюючими властивостями, воно багате білками, жирними кислотами, мінералами та іншими цінними елементами, які зміцнюють нігтьові пластини і сприяють їх зростанню.

Мигдальна олія містить поживні речовини та антиоксиданти, поліпшення здоров'я нігтів і шкіри навколо них, в тому числі вітамін Е, А, В1, В2, В6. Втирання мигдалевої олії в пластини і кутикулу захистить нігті від розшаровування, розтріскування, ламкості і сухості. Мигдальна олія більше підходить для дуже чутливої шкіри, оскільки вона не залишає плівки на її поверхні, як це роблять інші олії-основи. Також це ідеальний засіб для вікової шкіри, адже в ньому є антиоксиданти, які борються з ознаками старіння. Його рекомендують наносити не тільки на кінчики пальців, але і на шкіру рук під креми.

Про користь кокосової і оливкової олії і говорити не потрібно. Головне, що ви повинні знати — вони містять корисні Омега-3 жирні кислоти, які живлять шкіру, посилюючи її захисну функцію.

Ще одна прекрасна основа для домашнього засобу для кутикули — кунжутна олія. Її основна властивість — максимальне зволоження, так що така база підійде дівчатам з дуже сухою шкірою.

З основами розібралися, тепер важливо зрозуміти, які ефірні олії є найбільш корисними для кутикули. Тільки пам'ятайте, що останні додаються в мінімальній кількості. Наприклад, на 1 ст. л. базової олії достатньо двох крапель ефірної, причому ви можете використовувати не один, а два засоби — по одній краплі кожного.

Кращі ефірні олії для кутикули

  • Ефірна олія лаванди — було доведено, що це найбільш універсальна олія на планеті, яка зміцнює нігті і кутикулу, а також зберігає їх гідробаланс. Її антибактеріальні властивості борються з мікробами, які можуть заразити кутикулу під час манікюру.
  • Олія чайного дерева володіє антиоксидантними, антисептичними, протизапальними, протигрибковими і антибактеріальними властивостями, що робить її однією з найбільш цінних ефірних олій для боротьби з грибком нігтів. Якщо вибираєте косметичний засіб для кутикули, шукате цю олію у складі продукту.
  • Ефірна олія мірри вважається кращим засобом для зростання нігтів — олія володіє прекрасними зволожуючими властивостями, які захищають кутикулу від сухості, а пластини — від ламкості, стоншування і пошкодження.
  • Ефірна олія лимона освітлює жовті плями на нігтях так само, як і лимонний сік. Вона також робить нігті блискучими.
  • Олія зародків пшениці — містить рекордну кількість вітаміну Е. Продукт захищає ніжну шкіру навколо нігтів від впливу вільних радикалів (натомість ви можете використовувати аптечний вітамін Е в капсулах).
  • Ефірна олія ладану — один з найдавніших beauty-засобів для росту нігтів. Олія також захищає кутикулу від інфекцій і лущення завдяки своїм зволожуючим і антибактеріальним властивостям. Крім того, вона бореться з грибком, який, як відомо, сповільнює ріст нігтів і може призвести до таких захворювань як оніхолізис (відшарування нігтя).
  • Ефірна олія герані також добре відома своїми зволожуючими властивостями, а ще вона бореться з бактеріями, які можуть вразити шкіру навколо нігтьових пластин після манікюру.
  • Не забувайте, що олії для кутикул — косметичні або складені самостійно — необхідно наносити не тільки на пальці рук, але і на пальці ніг, адже найчастіше різні інфекції і бактерії вражають саме нігті на ногах.

    Якщо використовуєте "сухі" косметичні олії, наносіть поверх крем для рук, щоб "закрити" його всередині шкіри і продовжити таким чином зволоження. Ви можеш оновлювати засоби після кожного миття рук. Використовувати натуральні склади варто кожен день перед сном, також "запечатуючи" їх кремами, щоб прибрати жирну плівку з поверхні шкіри. Такої "їжі" для нігтів і кутикули буде цілком достатньо, щоб зберегти їх здоров'я та красу.

    Джерело: ukr.media

    No votes yet.
    Please wait...

    Ответить