З ким заручився власник компанії Amazon після розпаду 25-річного шлюбу з дружиною

В одного з найвпливовіших і найбагатших людей у світі, Джеффа Безоса, зараз крутиться голова від щастя. Адже він заручився з новою коханою. Чи стане вона любов'ю всього життя? Джефф у цьому впевнений. Його 25-річний шлюб із Маккензі Скотт розвалився. Але засновник Amazon обтрусився і дав коханню другий шанс. Джефф Безос та Лорен Санчес планують весілля і на радощах розпивають вино по 4 тисячі доларів. Але поки що мільярдеру Лорен здається найнадійнішим вкладенням у його житті. Давайте дізнаємося більше про жінку, яка зцілила серце Безоса, інформує Ukr.Media.

Здавалося, що перший шлюб Джеффа Безоса стане для нього останнім

1992 року, коли компанії Amazon ще не було в проєкті, Безос познайомився з Маккензі Таттл. Через рік вони одружилися. У Джеффа та Маккензі четверо дітей: троє хлопчиків та дівчинка, усиновлені з Китаю. Безос був щасливий у шлюбі, коли йому спала на думку ідея, яка пізніше перетворилася на один з найбільших і найуспішніших торгових майданчиків у світі.

У міру того, як мільярди Джеффа зростали, його відносини з Маккензі потихеньку зживали себе. У результаті вони видихнулися, як старий фломастер. У 2019 році пара оголосила, що розлучається після 25 років шлюбу. Вони написали у заяві: «Нам неймовірно пощастило, що ми знайшли одне одного. І ми глибоко вдячні за кожен рік, що ми були одружені. Навіть якби ми знали, що розлучимося через 25 років, ми вступили б у відносини».

Джефф Безос і Лорен Санчес: справжнє кохання було зовсім поруч

На початку 2019 року, до того, як Безос оголосив про розірвання шлюбу, його помітили з 53-річною репортеркою Лорен Санчес. Вони познайомилися кількома роками раніше і, подейкують, потоваришували. Багато зарубіжних джерел припускають, що у Джеффа і Лорен зав'язався роман ще до того, як він офіційно розлучився зі своєю дружиною.

За цим були роки незліченних побачень і публічних заходів разом. Джефф, здавалося, був сповнений щастя, адже Лорен привнесла в його життя нову іскру. Жінка часто висловлює своє кохання та підтримку Джеффу в соціальних мережах.

На честь його дня народження вона написала: «Якби я мала одне бажання, воно було б про те, щоб світ побачив тебе моїми очима. Так, всі знають, що ти чудовий, але вони не завжди бачать твоє серце так, як бачать мої очі… Я прокидаюся щодня, схвильована любов'ю до тебе».

Цікаво, як це зустрічатися з одним з найбагатших чоловіків у світі? Санчес розповіла публіці подробиці. Вона зізналася: "Нам подобається бути разом. Ми любимо бути разом, ми літаємо разом, працюємо разом, ми постійно разом".

Лорен також додала, що Джефф має сторону, про яку ніхто не знає: «Він весь час змушує мене сміятися. Він може бути безглуздим».

А коли весілля?

Наприкінці травня 2023 року Джефф зробив Лорен пропозицію після більш ніж 4 років відносин. Лорен погодилася одружитися за ним, оскільки вважає, що вони споріднені душі. "Вони на сьомому небі від щастя — такі щасливі і шалено закохані", — діляться інсайдери.

Ось так Безос і Санчес стали великою та щасливою родиною. Крім чотирьох дітей Джеффа, Лорен виховує ще трьох дітей: двох синів та доньку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить