Українська модель Вікторія Любухіна стала Місіс Всесвіт

Українська модель і актриса Вікторія Любухіна посіла перше місце на конкурсі Місіс Всесвіт, тим самим ставши першою віце-Місіс Всесвіт 2020, обігнавши Росію і Австрію, інформує Ukr.Media.

Перший раз в історії у зв'язку з пандемією конкурс проходив не в режимі живого телешоу з дефіле і виступами учасниць, а за допомогою голосування онлайн. За умовами учасницею могла стати тільки заміжня жінка від 25-ти до 55-ти, у якої мають бути діти. А також жінки з досвідом у допомозі благодійним фондам і участю в соціальних проєктах. За підсумком голосування глядачі віддали за Вікторію свої голоси більше 60 000 разів.

Вікторія Любухіна — українська модель і актриса, яка вже багато років живе і працює в США, ділячи знімальний майданчик з такими голлівудськими зірками, як Дженніфер Лопес, Pitbull і DJ Khaled. А також регулярно з'являється на міжнародних обкладинках і в фешн історіях Vogue, LOfficiel, Elle, Cosmopolitan, Glamour, GQ, Playboy, XXL і Mens Health.

У минулому році вона знялася у режисера Майкла Бея для реклами у фіналі Super Bowl, а також бере участь у зйомках реклами, кліпів і модних показах.

"Я дуже спокійно спочатку поставилася до запрошення в участі, але через пару тижнів виявилося, що за мене голосують десятки тисяч людей, і я виходжу у вузьке коло фіналісток, які претендують на головну корону. Виявилося, неймовірно величезна кількість друзів, далеких і близьких, нових і старих стали не лише підтримувати мене в Mrs. Universe 2020 своїми голосами, а й запрошувати до голосування своїх друзів. Я стала отримувати неймовірну кількість листів, дзвінків, повідомлень з підтримкою!

У таких конкурсах завжди дуже вітається благодійна діяльність кандидаток, чим я теж займаюся багато років. Можливо, цей фактор теж зіграв важливу роль. Я дуже зворушена результатами і вдячна всім за підтримку", — коментує свою перемогу Вікторія.

Нагадаємо, що головний титул взяла Жулдиз Абдукарімова, дружина національного казахстанського співака Кайрата Нуртаса. А слідом за Вікторією, яка здобула перше місце, на другому місці розташувалися місіс Австрія Юлія Ігнатченко, а на третьому — росіянка Яніна Ремезова.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить