Українська актриса Поліна Василина вперше розповіла, як, не знаючи мови, пройшла кастинг до польського серіалу

Українська актриса Поліна Василина, відома своєю роллю у серіалі "Ромео та Джульєтта з Черкас", отримала запрошення знятися у польському рейтинговому проєкті Leśniczówka ("Будинок лісника"). Спочатку її запросили на кілька знімальних днів, але, зрештою, польські сценаристи прописали їй значну роль, інформує Ukr.Media.

Ще задовго до війни Поліну Василину затвердили на роль у серіалі в Бельгії. У березні 2022 року знімальна група зателефонувала їй зі словами: "Поліно, ми все розуміємо, ми готові тобі допомогти, але тільки дістанься Європи". Так акторка потрапила до Польщі.

Їхала і не розуміла, що буде далі. Але я й не знала, коли наступного разу матиму можливість заробити хоч щось, не те, щоб повернутися до зйомок та творчого життя, — розповіла актриса.

У Вроцлаві зірка зрозуміла, що зйомки зірвалися. Отже, поживши у волонтерів, переїхала до Варшави, щоби шукати нову роботу. Щодня Поліна не тільки мріяла про повернення до акторської справи, а й шукала можливості, щоб втілити свої мрії в життя. Вона розсилала листи до кастинг-агентства та вірила, що її помітять. Як кажуть, наполегливість творить дива, тож актриса потрапила на польські екрани.

"Я почала бігати кастингами. У чому приїхала, в тому й ходила", — згадує Поліна. Спочатку вона знялася у рекламі, а згодом її запросили зіграти українку у польському серіалі Leśniczówka. Вона мала всього тиждень, щоб вивчити мову і стати на кадр з польськими акторами. Однак немає нічого неможливого, коли є бажання та мета.

"Мене одразу затвердили — зателефонували, сказали, що зйомки за тиждень. Я не знала польської, але розуміла, що треба готуватися. І за один день до дня народження, навесні 2022 року, я зайшла в проєкт. Нічого не розуміючи, не знаючи. Навіть говорити боялася. Про всяк випадок говорила тихенько, щоб проканало, якщо щось сказала неправильно", — з усмішкою поділилася акторка.

Вона хоч і вчила мову прямо на майданчику, але так сподобалася режисерам, що замість епізодичної їй прописали велику роль із любовною історією. Більше того, продюсери натякнули, що героїня-українка може повернутися на екрани у майбутніх проєктах. "Це серіал, який триває роками, вже понад 790 серій. У Польщі це дуже популярний проєкт, він знімається щодня", — сказала Поліна.

Наразі актриса працює в Україні, проте не зупиняється на досягнутому та активно вивчає польську мову. До того ж вона не виключає можливості брати участь у польських проєктах у майбутньому. Вона також вже знялася у другому сезоні комедійного серіалу "Ромео і Джульєтта з Черкас", і розповіла, що він буде набагато смішнішим за попередній.

"Я дуже чекатиму другий сезон "Ромео і Джульєтта з Черкас". Він буде набагато крутішим і підтримає людей, щоб там не було. У ньому такий гумор, що всім зайде. Особливо в цей час. Оскільки перший сезон потрапив на Netflix і увійшов в трійку найпопулярніших серіалів в Україні, то успіх другого сезону гарантований.. Зараз, у таке лихоліття, люди пишуть мені, що переглядають серіал "Ромео і Джульєтта з Черкас", щоб хоч трохи відволіктися, посміятися і знову повірити, що все буде добре. У такі моменти я розумію, що це один із смислів мого життя", — поділилася Василина.

Продовження весільного переполоху "Ромео та Джульєтта з Черкас" дивіться на телеканалі ТЕТ вже в новому осінньому сезоні!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить