Учасниця МастерШеф 5 Юлія Шолудько розповіла про пластику

Учасниця кулінарного шоу МастерШеф 5 Юлія Шолудько розповіла під час онлайн-конференції про дружбу з учасниками і прокоментувала чутки про свою пластику.

Дівчина зізналася, що у неї на проекті склалися дуже хороші відносини з Вікою Резнік, Оленою Панкевич і Женею Клопотенко, а от з Юлею Прокопенко, Кариною Ільченко та Інною Драбик учасниця ніяк не змогла знайти спільну мову.

Також Юля зізналася, що пластику вона не робила, незважаючи на те, що багато хто вважає її губи штучними.

Що стосується моїх губ, то вони у мене свої (сміється). Як доказ – брат Юра, йому 22 роки, він займається спортом, подивіться на нього – у нас з ним однакові губи! Просто це генетика. Спасибі батькам, вони дуже люблять один одного, вони дуже старалися, щоб ми такими вийшли. Сподіваюся, мої дітки будуть такими ж красивими“, – поділилася Шолудько.

Але, Юлія Шолудько зазначила, що вона не проти пластичних операцій заради того, щоб поліпшити свій зовнішній вигляд. Дівчина вважає, що кожна людина має право робити власний вибір.

Якщо людині це необхідно, то, як мовиться, кожен сходить з розуму по-своєму. Хто як хоче, так собі і живе. Для мене це не табу. Жінка повинна бути красивою завжди“, – пояснила Юля.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить