У Мережі з’явилися фотографії Кім Кардашьян в юності. Так її ж наче підмінили

 

Популярності цієї скандальної діви може позаздрити будь-яка зірка. Хто ще вміє так звертати на себе увагу, як Кім Кардашьян? Напевно, ти не раз задавався питанням, як їй вдалося досягти таких висот. Здається, що серед її талантів тільки попа неосяжних розмірів та нікудишнє акторська майстерність.

Мабуть, ні для кого не секрет, що своєю нестандартною зовнішністю знаменитість зобов'язана численних пластичних операцій, хоч вона про це замовчує.

Сьогодні ми покажемо тобі, як змінився вигляд Кім Кардашьян з того моменту, як ми вперше почули про неї.

1. Обличчя

Хіба можна дізнатися в цій милашке американську зірку реаліті-шоу? Навіть не будучи пластичним хірургом, можна побачити зміни, які відбулися з Кім: відбілювання шкіри, підтяжка повік, ринопластика, ін'єкції філлеров, пластику щік, ліпосакція шиї і підборіддя.

Сама зірка каже, що це всього лише вікові зміни, але хірурги запевняють, що ніс з роками точно не може стати тонше.

Останнім часом вона, схоже, трохи заспокоїлася, тому експериментує тільки з макіяжем і кольором волосся.

2. Попа

Ця частина тіла Кардашьян, мабуть, більш відома, ніж сама зірка. Знаменитість то і справа сперечається з журналістами, доводячи, що вона не збільшувала сідниці. Фахівці теж сказали своє слово — така велика «п'ята точка» ніяк не співмірна з тонкою талією діви.

3. Груди

Тут знаменитості вдалося «відстояти» натуральність. На представленому фото Кім всього 13 років, а в неї вже третій розмір грудей!

Правда, хірурги все одно впевнені, що така велика груди не може мати настільки ідеальну форму.

4. Ліпосакція

Незважаючи на круглі форми знаменитості, у неї абсолютно немає жирових відкладень. Кардашьян одного разу розповіла, що на процедуру ліпосакції наполіг її колишній чоловік. Багато хто стверджує, що ліпосакція може пояснити незвично великі стегна зірки.

Коли у Кім запитують про пластичні операції, вона скромно мовчить або ухиляється від відповіді, залишаючи нас у повному невіданні.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить