Ведучий Тимур Мірошниченко розповів, як кликав заміж Інну Рудник

Ведучий програми «Життя відомих людей» та незмінний коментатор пісенного конкурсу Євробачення Тимур Мірошниченко поділився спогадами про знайомство зі своєю дружиною Інною. В інтерв'ю для YouTube-проекту "Іспит із Машою Єфросініною" 37-річна телезірка зізнався, що вперше побачив кохану під час корпоративу в юридичній фірмі, де вона працювала. За словами Мірошниченка, Інна йому одразу сподобалася, оскільки вона вразила його своєю красою та інтелектом. Тимур зізнався, що до Інни він не мав серйозних стосунків, інформує Ukr.Media.

«Я познайомився із нею на корпоративі. Вона була зіркою вечора… Потім я знайшов її в соцмережах, тоді була у Facebook кнопочка "підморгнути", і "підморгнув", але вона не відповіла, морозилася… Минуло два з половиною роки, і я побачив повідомлення — Інна Рудник підморгнула у відповідь. Вона навіть не знала про цю функцію. Як вона розповідає, вона випадково відкрила цю функцію і серед турків, арабів та решти знайшла українське прізвище, ім'я та обличчя. І потім їй уже почали розповідати, що це той хлопець, що вів нам корпоратив. Почали спілкуватися. То був лютий 2017», — поділився Тимур.

Також Мірошниченко згадав, як у 2018 році зробив пропозицію коханій. Він купив обручку і тримав її у себе два місяці. Перед днем народження Інни ведучий організував для неї квест — написав на папірцях назви міст, а Інна мала обрати, куди вони поїдуть на відпочинок. Святкувати пара вирушила до Барселони.

«Ми там цілий день ходили, все, що вона хотіла, але все йшло не так. Ми там хотіли потрапити в одне місце, але там уже все на сьогодні, не пускають. НУ прям біда, день народження йшов якось не так… Потім я побачив канатну дорогу, яка закривається через 20 хвилин, нам дозволили зайти. Ми встигаємо обійти весь замок і на оглядовому майданчику я зробив пропозицію. Вона мала сльози», — розповів про романтичний момент Тимур Мірошниченко.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить