Такого на музичній церемонії «Греммі» ще не було

Минула ніч у "місті ангелів", Лос-Анджелесі, була такою, що запам'ятовується. Кращі представники музичної богеми отримували золоті патефони за свої досягнення. Цього разу на престижному заході непередбачуваністю відзначилася співачка Адель. На сцені співачка зламала свою нагороду з-за Бейонсе.

59-я церемонія музичної премії "Греммі" запам'ятається надовго, передає Ukr.Media. Найбільшу кількість нагород "відхопила" британська співачка Адель. Вона обійшла таких відомих колег по цеху, як Бейонсе і Джастін Бібер, взявши "ласі" номінації: "Запис року", "Пісня року", "Краще сольне виконання". Альбом Адель під назвою "25" музичні критики визнали найкращим. Статуетки стали гідним поповненням колекції співачки, в наявності якої вже 20 золотих патефонів.

Отримавши нагороду за альбом, співачка зробила несподівану заяву про те, що Бейонсе заслуговує більше отримати цю статуетку. Адель назвала її своїм ідолом і королевою, а її альбом Lemonade — "монументальним" .

"Всім велике спасибі, але я не можу прийняти цю нагороду. Мій ідеал – це Бейонсе. Я тебе дуже люблю. І те, що ти робиш, вражає мене до глибини душі кожен божий день. І кращий альбом для мене – це Lemonade", — заявила Адель. Растрогав вагітну двійнею Бейонсе до сліз, Адель зламала патефон, символічно продемонструвавши поділ нагороди "по-братськи". Це другий випадок в історії премії, коли артист відмовляється від своєї нагороди.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить