Стан Селін Діон все гірший — ліки їй не допомагають

Ти можеш бути зіркою світового масштабу, але все ще простим смертним. І, на жаль, ніхто з нас не застрахований від будь-якої недуги. Більше того, не завжди величезний стан може врятувати тебе від найгіршого. Так, наприклад, стан Селін Діон все ще не покращується, попри підтримку сім'ї та спроби відшукати ліки. Але чи варто ставити хрест на кар'єрі знаменитості?

Стан Селін Діон

Як ти, напевно, знаєш, Селін Діон ще наприкінці грудня 2022 року повідомила своїм шанувальникам важку звістку. Так, за словами виконавиці, вона змушена вкотре перенести тур. Причина, на жаль, була не з простих. Канадська співачка страждає на невиліковну недугу — синдром ригідності, інформує Ukr.Media.

«Довгий час у мене були проблеми зі здоров'ям. Мені було справді складно зіткнутися з цим і розповісти про все, через що я проходжу… У мене діагностували рідкісне неврологічне захворювання. Воно називається "синдром м'язової скутості". Ця недуга вражає одну людину з мільйона», — нарікала Селін у своєму відеозверненні до підписників.

І, як ти напевно знаєш, відтоді вістей від співачки не було. Що вже казати, фанати артистки буквально не знають, що відомо про стан Селін Діон. Проте варто зазначити, що люди, які страждають через згаданий вище синдром, згодом стають «живими статуями». Так, наприклад, їхнє тіло починає самостійно приймати незвичайні пози, а самій людині при цьому нестерпно боляче не тільки рухатися, а й навіть говорити.

«Важливо не переставати сподіватися»

Проте поділитися новиною про стан співачки наважилася її сестра Клодетт. Так, жінка зізналася, що поряд із Селін знаходиться не лише сім'я, а й вона разом із ще однією сестрою — Ліндою. Більше того, осторонь не залишилися і фахівці, які не втрачають надії відшукати ліки проти рідкісного захворювання. Але говорити про якесь одужання ще зарано.

«Ми не можемо знайти ліки, які працюють. Але так важливо не припиняти сподіватися. Якщо чесно, я думаю, що найбільше їй потрібний відпочинок. Вона завжди напружена. Завжди намагається робити все найкраще. Бути першою на вершині. А тепер тіло просто намагається щось сказати. І це важливо почути! — Поділилася Клодетт у розмові зі ЗМІ.

Та й сама Селін, яка звикла до серйозної дисципліни, ще 8 місяців тому пообіцяла зосередитись на своєму лікуванні. Проте артистці все ще болісний кожен крок. І доки фанати не перестають сподіватися на одужання свого кумира, музичні критики дедалі частіше ставлять хрест на кар'єрі виконавиці. Мабуть, у подібній ситуації справді залишається сподіватися лише на диво. Але чи станеться воно, ось у чому питання.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить