Скільки коштує замовити селебріті у Новорічну ніч

Для багатьох зірок ніч з 31 грудня на 1 січня — зовсім не свято, а відмінна можливість заробити за підвищеним тарифом. Тому артисти, як правило, відмовляються від олів'є і шампанського на користь виступу. Вартість таких жертв себе виправдовує. Ми спробували дізнатися, скільки коштує замовити собі на новорічний корпоратив Олега Винника, Monatik'а, Тіну Кароль та інших українських артистів, інформує Ukr.Media.

Олег Вінник, 30 тис. євро

Один з найдорожчих артистів в цьому році — Олег Вінник. За 40-хвилинний концерт співак просить 30 тисяч євро. За цю вартість Олег готовий відмовитися від новорічного застілля і заспівати для вас свої хіти.

Monatik, 30 тис. євро

Monatik також залишається в топі найдорожчих зірок і за виступ у новорічну ніч просить, як і Олег Вінник, 30 тисяч євро. Однак артист, на відміну від своїх колег, обіцяє не 40-хвилинний виступ, а повноцінне шоу з танцями, спецефектами та іншими атрибутами, які він організовує на своїх сольних концертах.

Время і Стєкло, 30 тис. доларів

Надя Дорофєєва та Позитив обіцяють запалити на своєму сольному концерті 31 грудня та заспівати свої кращі пісні, якщо ви заплатите їм 30 тисяч доларів.

Вєрка Сердючка, 25 тис. євро

У минулому році Андрій Данилко, а якщо точніше — його Вєрка Сердючка, був найдорожчим артистом. В цьому році, щоб вдосталь натанцюватися під «Гоп-гоп» і «Все будет хорошо» 31 грудня, вам потрібно заплатити всього 25 тисяч євро.

Тіна Кароль, 35 тис. євро

Згідно з інформацією ЗМІ, концерт Тіни Кароль у новорічну ніч коштує 35 тисяч євро. Правда, сума може збільшитися, враховуючи завантаженість і щільні графіки співачки.

Настя Каменських (NK), 20 тис. доларів

Згідно з інформацією ЗМІ, графік Насті Каменських вже розписаний, і навіть новорічна ніч заброньована. Якщо вірити інсайдерській інформації, за виступ на корпоративі Настя бере 20 тисяч доларів. А ось 31 грудня вартість підвищиться до 50 тисяч доларів.

Dzidzio, 20 тис. доларів

Зазвичай Dzidzio бере 20 тисяч доларів за виступ на приватних святах. Але в новорічну ніч, як правило, вартість збільшується, а враховуючи, що днями артиста побили, цілком ймовірно, що він і зовсім відмовиться від виступів найближчим часом.

НеАнгели, 12 тис. євро

Сексуальні солістки групи «НеАнгелів» згодні на виступ в Новий рік за 12 тисяч євро. За такі гроші Слава Камінська готова на деякий час залишити вдома чоловіка і дітей, і відправитися виступати до вас на свято.

Сергій Бабкін, 12 тис. доларів

Влаштувати сольний концерт Сергій Бабкін згоден, якщо ви заплатите йому 330 тисяч гривень. Але мова йде про передноворічні корпоративи, адже на Новий рік артист разом із сім'єю летить на відпочинок.

Kazka, 10 тис. доларів

Група, що стала проривом року, підкоривши не тільки українських, а й світових меломанів, також погодиться виступити на вашому новорічному святі, якщо ви заплатите їм 10 тисяч доларів за 40 хвилин.

Tayanna, 7 тис. доларів

Саме стільки коштує 45-хвилинний виступ співачки. Правда, в новорічну ніч гонорар підвищиться на одну тисячу доларів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить