Скандальна 37-річна актриса Ліндсі Лохан уперше стала мамою

Як стало відомо, Ліндсі Лохан уперше стала мамою. Так, новина про поповнення у сім'ї 37-річної актриси з'явилася у Мережі 17 липня. На жаль, не всі пораділи за знаменитість. Хто ж з'явився в їхньому союзі і як назвали дитину?

Ліндсі Лохан вперше стала мамою

Мабуть, ні для кого не є секретом, наскільки скандальною останнім часом була зірка підліткового кіно. Водіння авто у нетверезому стані і навіть позбавлення волі через заборонені речовини, здавалося, стало звичним явищем для Ліндсі. На щастя, зважаючи на все, знаменитість вирішила всерйоз взятися за своє життя. Так, Лохан повернулася на знімальний майданчик, вийшла заміж і навіть народила дитину, інформує Ukr.Media.

Примітно, що актриса та її чоловік розповіли про швидке поповнення у своїй сім'ї ще у березні 2023 року. «Ми дуже раді швидкій появі нового члена родини і з нетерпінням чекаємо на наступний розділ нашого життя! — ділилися вони своєю радістю. А вже 17 липня 37-річна Ліндсі Лохан уперше стала мамою. До речі, варто нагадати, що з арабським фінансистом Бадером Шамасом зірка почала зустрічатися ще 2019 року.

Щоправда, закохані розкрили свої стосунки лише у листопаді 2021 року. Саме тоді чоловік зробив пропозицію знаменитості вийти за нього заміж. Зіграти ж весілля вони вирішили 2 липня. Саме цього дня Ліндсі Лохан відзначала свій 36-й день народження. «Я найщасливіша жінка на світі! Ти знайшов мене і знав, що я хочу знайти щастя і благодать одночасно. Я вражена тим, що ти мій чоловік. Моє життя та моє все. Кожна жінка має почуватися так щодня».

«Захисник»

Як повідомляють представники Лохан, вона народила хлопчика. Що цікаво, спадкоємець актриси отримав ім'я Луай. У перекладі з арабської воно означає «щит» та «захисник». "Сім'я на сьомому небі від щастя", — повідомляється в офіційному коментарі для ЗМІ. Самі ж пологи проходили у Дубаї. І це не дивно, адже саме тут проживає подружжя.

І, звичайно ж, у Мережі відразу почали вітати новоспечених батьків з таким зворушливим моментом у їхньому житті. Однак, на жаль, не обійшлося і без хейтерів. Так, наприклад, деякі коментатори дивуються, як Ліндсі Лохан дозволила собі мати нащадків після такого розгульного стилю життя.

Що цікаво, інші ж нагадали акторці, що ще 2018 року вона збиралася забрати кількох дітей із притулку. Однією з причин, що спонукала Лохан на подібні думки, став візит до табору сирійських біженців у Туреччині. Там вона несподівано зрозуміла, як сильно любить дітей. Я хочу їх урятувати». Проте, як відомо, далі за слова справа так і не зрушила.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить