Що трапилося з донькою зірки Надї з «Іронії долі» Барбари Брильській

Знаменита блондинка Надя з «Іронії долі», яку зіграла польська актриса Барбара Брильська, назавжди залишилася для радянських глядачів зразком витонченості. Від її витонченої фігури так і віяло закордонною «екзотикою», ароматом влаштованого і благополучного життя. Однак багато чого в долі Барбари було далеко від ідеалу, інформує UkrMedia.

Кохання Барбари

Барбара Брильська сама про себе говорила, що жахливо влюблива. Вона кілька разів була заміжня. Завжди опинялася в Рагсі за велінням серця і сильної пристрасті. Вперше одягла на пальчик обручку в 17 років. Однак побутові негаразди і бажання чоловіка зробити з Брильської дружину-домоседку швидко зруйнували цей союз.

Потім було кілька швидкоплинних закоханостей, після чого пішов більш зрілий шлюб у 31 рік. Другий чоловік, лікар Людвіг Космаль, сильно пив. Чергове подружжя Барбари знову виявилося невдалим. Єдиною радістю, яку приніс цей союз, стало народження доньки.

Незадовго до пологів актриса пішла до ворожки, щоб дізнатися долю свого малюка. Віщунка розкинула карти Таро і сказала Брильській, щоб ні за що не називала майбутню доньку власним ім'ям: «Не буде двох Барбар у вашій родині! Одній доведеться піти».

Проте актриса чомусь не послухала ворожку. Новонароджена дівчинка отримала ім'я «Барбара», що, можливо, і визначило її подальшу долю.

Доля дочки

Виконання страшного передвістя почалося з підозр молодого батька в невірності дружини. Людвіг страшно ревнував Барбару до партнерів по сцені. Вважав, що справжнім батьком новонародженої Басі був не він, а хтось з акторів, задіяних у попередніх зйомках. Навіть народження сина не врятувало цей шлюб.

Через 20 років дочка Барбари Брильської стала справжньою красунею. Їй пророкували успішну кар'єру моделі і актриси. Будучи зовсім юною, Бася чомусь часто розмовляла про смерть. Немов передчувала, що рано помре. Однак Брильська не приймала всерйоз ці розмови. І, як виявилося, даремно.

Першим «дзвіночком» стало ДТП, в якому Бася отримала безліч переломів. Під час події дівчина перебувала в автомобілі, за кермом якого був її близький друг Ксаверій. Молодий чоловік відбувся кількома подряпинами, а дочка актриси сильно постраждала.

Кілька місяців Бася приходила в себе. Брильська була так сильно зайнята на зйомках, що лише пару раз відвідала скалічену дочку. На жаль, множинні травми не стали для Баси уроком. Через пару місяців вона знову сіла в машину разом з Ксаверієм.

Історія повторилася, але тепер з трагічним фіналом. Знову сталася аварія. Водій не постраждав, а ось Бася Космаль загинула (їй було всього 20 років). Тоді-то Барбара і згадала попередження ворожки. На жаль, нічого вже не можна було зробити. Актриса занурилася в затяжну депресію, стала шукати розради в алкоголі.

З цієї трагедії вона виходила довго і важко. Кілька разів намагалася покінчити з собою. Підтримав Барбару син Людвіг. Юнак, як ніхто, зрозумів мати і зумів надати їй підтримку. Через кілька років Барбара Брильська змогла налагодити більш-менш благополучне життя. Спогади про дочку не залишають її.

Бася Космаль знялася в трьох фільмах: «Летючий голландець», «Час повного місяця» і «Мотив тіні». Про її коротке життя зняли документальну стрічку «Бася». В ній про загиблу дівчину згадують режисери які працювали з нею та сама Барбара Брильська.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить