Шанувальників Гаррі і Меган обурив вибір дати коронації Чарльза

Вже відомо, коли відбудеться Коронація Чарльза (Карла III). Але дата, як вважають шанувальники королівської сім'ї, а зокрема принца Гаррі і Меган Маркл, не найкраща. Урочисту коронацію призначили на 6 травня наступного року. Цей день дуже важливий для герцогів Сассекських. Невже в палаці хочуть насолити Гаррі і Меган, перетягнувши ковдру на себе?

З якою подією збігається Коронація Чарльза

У день, коли відбудеться Коронація нового правителя Великобританії, герцоги Сассекські відзначатимуть день народження свого сина. 6 травня Арчі виповниться 4 роки. Шанувальники Гаррі і Меган вважають, що королівська сім'я не даремно вибрала таку дату. У Твіттері користувачі висловили обурення. Мовляв, палац намагається відвернути увагу від Сассексів і перетягнути фокус на себе, інформує Ukr.Media.

Деякі пишуть, коментуючи ситуацію, що дідусь Арчі таким чином відбирає в онука свято. Зрозуміло, що всі тільки й будуть говорити про коронацію 6 травня. А день народження маленького Арчі Віндзора відійде на другий план. "Навіщо Чарльз так чинить зі своїм онуком?", "Негарно відбирати у дитини свято", "не думала, що Чарльз такий злий", — пишуть користувачі з цього приводу.

Помста Гаррі і Меган

Також є думка, що Коронація 6 травня — це хитра помста герцогам Сассекським. Гаррі і Меган в очах багатьох — любителі привертати до себе увагу, що не завжди подобається королівській родині. "Ось і прийшла розплата за всі ті рази, коли Гаррі і Меган робили щось резонансне у важливі для сім'ї дні",-написав один із коментаторів.

Проте не всі бачать у виборі дати коронації прихований сенс. Можливо, це простий збіг. А можливо, навпаки, новий монарх таким чином хоче показати, що у нього з молодшим сином Гаррі і з онуком Арчі особливий зв'язок.

Крім того, вся сім'я зможе зібратися в травні, щоб відзначити і коронацію, і день народження Арчі. Це може не посварити членів сім'ї, а, навпаки, їх помирити. Може, Чарльз спеціально так задумав. Адже подейкують, що монарх поставив собі за мету досягти гармонії і розуміння між усіма родичами. Завдання, звичайно, не з легких.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить