Сергій Жуков показав дочку від першого шлюбу і привітав її з 17-річчям

У співака також є дочка від першого шлюбу з Оленою Добиндо Олександра. 4 квітня дівчині виповнилося 17 років. В честь свята Жуков опублікував в Instagram фотографію спадкоємиці і написав зворушливе привітання, передає Ukr.Media.

«17 років тому моє життя змінилася… На світло з'явилася ти — моя перша, довгоочікувана донечка. Сашенька, часом, закриваючи очі, я навіть уявити не можу, як з маленького, невгамовною малятка ти перетворилася на чарівну, дорослу і таку гарну дівчину. Ти завжди була особливою, більш розважливою, цілеспрямованою, різнобічною. А з кожним роком ти розкриваєшся, як квітка все більше і все яскравіше граєш своїми барвами… І хоч ти зараз далеко, на іншому континенті і я не можу пригорнути тебе до себе і сказати тобі всі ці слова, але я впевнений, що ти це відчуваєш і знаєш — ти частина мене… І так буде завжди. Тому, що ти моя доня, а я твій батько. Я люблю тебе, Сашко і вітаю тебе з днем народження!!!» — звернувся до дочки Сергій.

У Саші хороші стосунки з батьком, але бачаться вони рідко, так як дівчина разом із сім'єю живе в США. Сергій намагається підтримувати спілкування по листуванню. «Наприклад, можу їй написати, а вона відповість через два дні, бо їй ніколи: треба на тренування, навчання… Ставлюся до цього спокійно. Звичайно, коли буваю в Штатах, ми завжди зустрічаємося», — розповів в одному з інтерв'ю артист.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить