Самойлова все ж виступатиме на Євробаченні

Генеральний директор "Первого канала" Костянтин Ернст заявив, що Юлія Самойлова виступить на Євробаченні. Артистка заспіває на конкурсі 2018 року, передає Ukr.Media.

За словами Костянтина, представлення Росії Самойловою наступного року вже домовлене із Європейською мовною спілкою.

"Ми обговорювали це з Європейською мовною спілкою. Вони знають, що від Росії братиме участь Юлія Самойлова", — сказав Ернст.

Після офіційного підтвердження, що російській конкурсантці Євробачення Юлії Самойловій не дозволять в'їзд у Київ для участі в конкурсі Євробачення-2017, ЄМС офіційно запропонував два альтернативні рішення. Вони б дозволили б Росії продовжити свою участь у заході цього року. Запропонували або взяти участь через супутник, або змінити делегата на того, кому дозволений в'їзд в Україну на час проведення конкурсу. Обидві пропозиції відкинули.

Служба безпеки заборонила в'їзд в Україну Юлії Самойловій на три роки. 2015-го вона виступала в окупованому Криму разом із Газмановим і Лолітою.
Гендиректор Європейської мовної спілки Інґрід Делтенре надіслала прем'єр-міністру Володимиру Гройсману листа, у якому попереджає про можливість виключити Україну з конкурсу, якщо вона не дозволить участь представниці Росії. На це українська влада відповіла, що закон — один для всіх, і Самойлова не буде винятком.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить