Руслана Писанка розповіла, через що вважає свого чоловіка скупуватим, і чому одруженим жінкам не треба працювати

Під час розмови з журналістами Руслана Писанка показала своє нове колечко, історія якого шокує. Адже, розповідаючи про нього, артистка зізналася, що вважає свого чоловіка трохи жадібним, інформує Ukr.Media.

"Це мені чоловік подарував на день народження. Сказав, що воно таке цінне, що навіть не знає, як він зміг таке купити. Тому що він у мене трохи скупий. Наприклад, може сказати: "Ну навіщо ці кільця? Навіщо витрачати гроші на золото, якщо можна купити, скажімо, машину?" — поділилася Руслана.

Сама ж акторка просто обожнює сюрпризи і подарунки. Запевняє — щодня дарує щось приємне своєму чоловікові, а саме — себе: "Ви розумієте, хто цей подарунок. Я встаю, кажу "доброго ранку", готую смачні страви вранці".

Можливо, саме це запорука щасливого сімейного життя. Адже, попри численних шанувальників артистки, її чоловік до всього ставиться з розумінням. А вона впевнена — у них все вийшло, тому що в певний час вона відмовилася від роботи і відкрилася для любові.

"Я вийшла заміж, тому що перестала працювати. Якщо жінка хоче одружитися, вона не може працювати. Не можна це поєднувати — треба робити щось одне, щоб вийшло нормально, тому що коли ти біжиш на роботу, не розумієш, та людина поруч з тобою чи ні", — розповіла Писанка.

Але й без роботи Руслана Писанка всидіти не може. У 2020 році вона спробувала себе в новій професії — створила спектакль, виступивши в ролі продюсера. І сама в ньому зіграла. А зараз мріє про одне — щоб у 2021 році повернути витрачені кошти і зробити новий спектакль.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить