Розкрита сума мільйонних витрат Вікторії Бекхем на підтримку молодості

Британські ЗМІ з'ясували, що Вікторія не економить на своїй зовнішності і здоров'ї. Джерела розповіли журналістам, що дизайнер не рахує кошти витрачені на боротьбу зі старінням і вважає це «інвестицією в себе», інформує Ukr.Media.

"Вона відмовляється прийняти той факт, що процес старіння вже запущений і готова витратити стільки, скільки потрібно, щоб виглядати чудово", — пишуть ЗМІ.

Стало відомо, що Бекхем витрачає 10 тис. фунтів стерлінгів на місяць (475 тис. грн.), щоб залишатися здоровою і молодою. Комплекс процедур, який регулярно робить Вікторія, включає в себе лазерне лікування, підтяжки обличчя і вона приймає препарати, індивідуально розроблені для неї.

"Вона витрачає цілий статок, щоб виглядати і відчувати себе настільки добре, наскільки це можливо фізично. Вона витрачає 10 тис. фунтів стерлінгів на догляд за обличчям і тілом у кращих фахівців. Вікторія приймає добавки, які розроблені спеціально для неї спеціалізованою лабораторією, яка займається вивченням крові, рівня гормонів і ДНК. Тільки це коштує близько 2 тис. фунтів стерлінгів на місяць. Крім того, вона регулярно проходить курс лікування в Німеччині. Називається це лікування "тижнем здоров'я" і обходиться їй це в 50 тис. фунтів. Вікторія сповнена рішучості зробити все можливе, щоб її тіло і розум залишалися на піку продуктивності", — розповів інсайдер.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить