Прості ідеї для бюджетних подарунків на Новорічні свята

Зовсім скоро настануть Новорічні свята! Як же хочеться подарувати своїми близьким і друзям подарунки, зроблені своїми руками, адже вони дорожчі за все! Пропонуємо кілька простих ідей і бюджетних подарунків, а так само варіанти як їх гарно упакувати, інформує Ukr.Media.

Перший варіант зі солодощами й мандаринами

Візьміть прозору пакувальну плівку і стрічку. Кілька видів улюблених цукерок дітей обмотайте в плівку, зафіксуйте по краях стрічками та вийде велика цукерка з цукерок.

Про що ще може мріяти дитина на Новорічні свята — це звичайно ж про солодощі! Таким же чином обмотайте в плівку і мандаринки.

Такими святковими "цукерками" з цукерок і мандарин можна доповнити будь-який подарунок. А можна просто подарувати діткам на День Св. Миколая чи на Різдво. Оригінально і красиво упакуйте їх у коробочку, використовуючи серпантин і декоративне сіно.

Другий варіант з шампанським

Візьміть пляшку шампанського, нанесіть один шар акрилової фарби, дайте час фарбі висохнути. Потім за допомогою клею ПВА акуратно приклейте красиву Новорічну серветку на пляшку. Верх і низ серветки задекоруйте намистинами і прикріпіть бант. Красива пляшка шампанського готова!

Візьміть декоративне сіно або серпантин, викладіть його на дно коробки, попередньо обклеєної пакувальним папером. Покладіть в коробку шампанське і цукерки. Прекрасний подарунок на Новий Рік готовий! Зверху такий подарунок обмотайте прозорою плівкою.

Третій варіант з іграшками

Візьміть кілька варіантів гарних Новорічних ялинкових іграшок, так само можна купити велику красиву кулю з символом Нового Року. На дно коробки, попередньо обклеєної пакувальним папером, укладіть серпантин різного кольору. У коробку покладіть велику цукерку Дід Мороз з шоколаду. Ялинкові іграшки покладіть в коробку і задекоруйте серпантином. Зверху таку коробку обмотайте прозорою плівкою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить