Пристрасний роман та токсичні стосунки: Світлана Тарабарова розкрила свою любовну історію з Володимиром Дантесом

В інтерв'ю Славі Дьоміну артистка розкрила подробиці своїх стосунків із Дантесом та причини, з яких вони розлучилися, інформує Ukr.Media.

Тарабарова зізналася, що їхній зв'язок був насиченим, але не завжди позитивним. Вибухова суміш емоцій та юнацький максималізм, як пояснила співачка, призвели до того, що вони стали токсичними один для одного. Також вона додала, що до них прийшла слава і з цим вони не змогли впоратися.

«Ми не розуміли, що таке взаємна повага та вірність. Це було тоді, коли ми були дітьми, але тепер, дивлячись назад, я пишаюся тим, яким став Вова», — зазначила Світлана.

Співачка наголосила, що їхні стосунки тривали майже три роки і кілька разів вони навіть намагалися одружитися, але щоразу закінчували сваркою.

«Ми були як вогонь і, щиро кажучи, це було добре, що ми не одружилися. Нічого хорошого з цього не вийшло б», — констатувала Тарабарова.

Світлана зараз щаслива заміжня і виховує 3-х дітей, а Володимир перебуває у стосунках з Дашею Кацуріною після розлучення з Надією Дорофєєвою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить