Перевірка результатів голосування у фіналі російського шоу «Голос. Діти»: нові подробиці

Перемога Мікелли Абрамової на вокальному проекті викликала великий резонанс у суспільстві. Навіть серед зірок думки розділилися. Люди, що дивилися шоу, закликали Перший канал перевірити голосування. У зв'язку з цим канал звернувся за допомогою в компанію з кібербезпеки Group-IB, щоб встановити, чи була накрутка голосів, інформує Ukr.Media.

Звичайно ж, подібні підозри сильно вдарили по репутації сім'ї Алсу (хоча при цьому вже ніхто не говорить про розлучення Алсу з чоловіком). І ось днями в Telegram-каналі Baza з'явилася інформація про те, що нібито Ян Абрамов, глава сімейства, зв'язався з представниками нідерландської компанії Talpa Media Holdings, якій належать права на шоу "Голос. Діти", і попросив їх засекретити результати перевірки голосувань на фіналі.

Нібито чоловік переживає за те, що публікація результатів голосування може позначитися на психологічному стані його маленької доньки.

Зважаючи на підвищену увагу до теми, через кілька годин після цієї скандальної новини з'явився коментар офіційного представника Алсу. Директор артистки акцентував увагу на тому, що інформація була поширена "з метою чинення тиску на психологічний стан малолітньої дитини та маніпулювання громадською думкою".

"Даний факт не відповідає дійсності. Ніхто з членів сім'ї не звертався ні до голландської компанії Talpa, ні до інших компаній і осіб, що мають відношення до організації телешоу, ані з заявами, ані зі зверненнями, ані з іншими проханнями."

Ми передчуваємо, що це ще далеко не кінець.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить