Переможець реаліті шоу «Король десертів», Олег Чередниченко з Миколаєва

Солодкий проект українського телебачення підійшов до свого завершення. Сьогодні пройшов суперфінал шоу "Король десертів" і вже відомо ім'я переможця, інформує Ukr.Media.

Українська публіка з неприкритим інтересом спостерігала за розвитком умінь учасників в новому кулінарному шоу країни "Король десертів". Фінал шоу "Король десертів" 8 випуск, зібрав одразу трьох найкращих учасників.

За звання найкращого кондитера країни змагалися три учасника: харків'янка Рузанна Щербина, Олег Чередниченко з Миколаєва та одесит Руслан Вичеров. Кулінари доводили свою першість у три етапи.

Вирішальним став конкурс з приготування весільних тортів, які мали складатися з п'яти ярусів, а на їх приготування учасникам дали 8 годин. Кожен з кондитерів отримав право взяти собі в помічники одного з кулінарів, які покинули проект раніше.

Представляли результат восьмигодинної роботи суперфіналісти на червоній доріжці, адже обирали не просто переможця реаліті, а "короля/королеву десертів". Ім'я кращого кондитера країни виголосили судді після дегустації весільних тортів. Головним кондитером країни став Олег Чередниченко.

Переможець проекту отримав титул "Король десертів" і можливість пройти курс кондитерського мистецтва в італійській школі високої кухні IFSE.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить