Ольга Сумська поділилася знімками, на яких зображена в українському етнічному наряді на тлі хати-мазанки

Українська актриса на своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм опублікувала ряд атмосферних фотографій, які зробила в музеї Пирогово. Ольга приміряла український етнічний наряд, в якому позувала на тлі старих українських будинків. Сумська наділа вишиванку і вінок з ягодами і листям, поставши перед шанувальниками в неймовірно стильному і атмосферному образі, інформує Ukr.Media.

Ольга поділилася рядом фотографій, на яких зображена в українському національному костюмі. Вишиванка, етнічна спідниця, пояс з вишивкою, чорні чобітки, червоне намисто і вінок — все це дуже йде актрисі, в такому образі вона виглядає дуже жіночно і гармонійно. У публікації Сумська розповіла, що в подібних мазанках жили її бабусі. Вона обожнювала приїжджати до них у гості, і доглядати за типовими українськими будинками.

Ольга розповіла, як збирала кінський гній, змішувала його з глиною, і такою сумішшю мазала поріг. Допомагала бабусям сушити очерет для того, щоб потім ним накривати дах. «Всередині будинку підлоги не було, просто земля, яку трамбували, натирали і накривали килимами. Влітку прохолодно навіть у спеку. Все це обожнюю», — написала Ольга в публікації.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить