Ольга Полякова зізналася, що різко набрала вагу

Українська співачка Оля Полякова поділилася змінами у своєму житті, зізнавшись, що останнім часом сильно набрала вагу. За її словами, вона вирішила відмовитися від куріння «електронної цигарки» та вживання алкоголю, інформує Ukr.Media.

У себе в Інстаграм артистка зазначила, що набрала зайву вагу через два тижні після того, як перестала курити «електронку» та пити алкоголь. Вона почала їсти більше, у тому числі й солодощі.

«Два тижні тому я кинула палити «електронку». Перестала вживати алкоголь. Почала їсти. Не лише їжу у великих кількостях, а й солодке. Раніше я його не любила. Але зараз я хочу курити, а натомість вживаю шоколад, цукерки. Це не характерно для мене. Але, мабуть, це мій спосіб упоратися зі стресом. Плюс вісім», — поділилася Полякова.

Вона додала, що почала курити "електронку" три роки тому. Спочатку це було рідко, але після початку війни вона стала це робити частіше, можливо, як спосіб впоратися зі стресом. Крім того, артистка розповіла, що на початку війни почала вживати алкоголь. Вона зізналася, що раніше могла випити пляшку вина на день. Але зараз розуміє, що шкідливі звички негативно впливають на здоров'я, тому вирішила з ними зав'язати.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить