Одкровення співачки: Яна Соломко розповіла про непросте розлучення з чоловіком

Не так давно стало офіційно відомо про розлучення Яни Соломко з чоловіком. І якщо кілька місяців тому про це говорив чоловік співачки, то тепер Яна Соломко розповіла про непростий період, який, на щастя, вже в минулому, інформує Ukr.Media.

Дівчина зізналася, чому її шлюб розпався, але найбільший резонанс викликали одкровення про розставання з чоловіком.

"Ми довго намагалися зберегти сім'ю, але, на жаль, ми не зійшлися характерами. Своєму колишньому чоловікові я бажаю тільки добра і зустріти "свою" людину," — розповіла Яна.

Як і будь-яка людина, що опинилася в такій ситуації, Яна дуже важко переживала момент розставання, тим більше, що в шлюбі з'явилася на світ дочка Кіра:

"Цей період тривав дуже довго… Було важко, навіть страшно згадати. Але не живемо ми разом вже рік, тому я відступила… Я зрозуміла, що зараз мені легше, я почала рухатися швидше у своїй професії. Я повністю розчинилася в дитині та кар'єрі".

За словами артистки, вони з колишнім чоловіком Олегом зараз намагаються налаштувати стосунки, щоб дочка часто спілкувалася з батьком:

"З Олегом я завжди готова спілкуватися, бо ми батьки нашої прекрасної дочки. Я не бачу сенсу конфліктувати та намагаюся знаходити більше часу, щоб між моїми робочими поїздками дитина бачилася з батьком".

Переживши тяжке розставання, зараз співачка не готова впустити у своє життя іншої людини:

"Моє серце вільне, але закрите".

Але шанувальники сподіваються, що незабаром цей непростий період турбулентності закінчиться.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить