Одкровення Брітні Спірс ставлять під загрозу кар’єру Джастіна Тімберлейка

Нещодавно Брітні Спірс опублікувала свої мемуари, в яких зізналася, що у 19 років вона перервала вагітність. Співачка також стверджує, що її екс-бойфренд Джастін Тімберлейк наполіг на тому, щоб вона зробила аборт, інформує Ukr.Media.

Ці одкровення шокували Тімберлейка, оскільки він припускав, що ці події залишаться у минулому і не стануть загальнодоступними. Джастін поки що не коментував ситуацію публічно, але його представники висловилися щодо цього інциденту. За їхніми словами, Джастін переконаний, що ухвалене рішення було взаємним і він не має наміру обговорювати це в майбутньому. Тепер, коли Брітні розкрила цю інформацію у своїй книзі, Джастін має намір зберігати мовчання, тому що розуміє, що будь-які його слова можуть бути використані проти нього.

Варто зазначити, що Джастін Тімберлейк планував гучне повернення до світового шоу-бізнесу. Однак після одкровень Брітні всі його плани впали, а кар'єра опинилася під загрозою. Виконавець навіть вимкнув коментарі у своєму Instagram-профілі через потік негативних реакцій користувачів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить