Невдачі та борги: чому Меган Маркл схудла і майже нічого не їсть

Меган Маркл близька до нервового зриву — так стверджує інсайдер з-поміж приятельок герцогині, який поділився інформацією, інформує Ukr.Media.

Дружина принца Гаррі перебуває у зовсім не найкращій своїй формі. Вона погано почувається і стрімко втрачає вагу. Як розповіла приятелька герцогині, Меган останнім часом дуже схудла — майже на 8 кілограмів. Вона зовсім втратила апетит і погано спить. А все через те, що постійно перебуває у стані стресу. Адже останнім часом як вона, так і її чоловік Гаррі зазнали ряду невдач і зазнали серйозних фінансових втрат. Тим часом утримання їхнього величезного будинку в Монтесіто, виховання дітей — Лілібет та Арчі, на яких вони не шкодують грошей, а також підтримка звичного для них розкішного способу життя вимагають значних витрат. Оскільки приплив коштів на їхні банківські рахунки значною мірою послабшав, їм довелося почати робити борги. Як Меган, так і Гаррі роблять відчайдушні зусилля, щоб виправити становище, але поки що їм мало чого вдалося досягти. Нещодавно подружжя набуло прав на екранізацію роману «Зустрінемось на озері», на яку покладають останні надії. Однак, на думку експертів, успіх їхньої витівки досить сумнівний.

При цьому фанати також помітили, що Меган, мабуть, не витримує нервової напруги, останнім часом справді поводиться і виглядає якось дивно. Так, нещодавно папараці зняли її в Лос-Анджелесі в спекотний літній день одягненою в вовняне пальто і закутаною в теплий шарф. До того ж, як всі звернули увагу, на її руці, трохи вище за зап'ястя, красувалася модна новинка — широко розрекламований в США диск проти стресу.

Нагадаємо, цього року Меган та Гаррі перенесли кілька провалів. Спочатку компанія Spotify розірвала з ними контракт виробництва підкасту. І що було ще гірше, коментарі щодо причин такого рішення були для принца з герцогинею просто образливими. Один із співробітників Spotify публічно назвав їх «ледарями та шахраями». Потім інший стрімінговий сервіс — Netflix — відмовився від анімаційного серіалу Pearl, який мала продюсувати Меган. Після чого стало відомо, що їхній документальний серіал не отримав номінації на премію «Еммі», на що вони сподівалися. А мемуари Гаррі були визнані "найчастішою книгою літа, що викидається".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить