Неймовірне схуднення Алли Пугачової: став відомий секрет

Алла Пугачова до 70-річного ювілею привела себе в ідеальну форму. Примадонна підлікувала голосові зв'язки і сіла на спеціальну дієту. Кажуть, що останнім часом артистка майже нічого не їсть, крім одного овоча. Основний раціон співачки складають… огірки, інформує Ukr.Media.

Подруга сім'ї народної артистки — Юлія Проскурякова — розповіла, що Алла Борисівна вміє дуже смачно готувати і може до «досхочу» нагодувати гостей свого замку. Але вона сама майже нічого не їсть, особливо, напередодні ювілейного концерту.

«У неї така сила волі! Вона майже нічого не їсть, хіба що огірки. Їй навіть говорили: «Алла Борисівна, треба щось поїсти». Відповідає: «Мені не можна», — розповіла Юлія в ефірі шоу «Секрет на мільйон».

До речі, напередодні стало відомо, що незадовго до концерту, Примадонна перенесла операцію. За словами Пугачової, у неї були деякі проблеми зі стравоходом, що впливали на її діафрагму. Хірургічне втручання пройшло успішно і зараз Алла Борисівна вже повністю відновилася.

Головною мотивацією для Примадонни є діти: син Гаррі і донька Ліза. До речі, їх батько — Максим Галкін — кілька разів показував шанувальникам, чим годує дітей на обід і вечерю. В будинку Примадонни в принципі віддають перевагу простим і корисним стравам.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить