Муценієце нарешті відверто відповіла про розрив з Прилучним

Обидва гарні і талановиті, дружно виховують двох дітей. Але навіть в таких сильних парах виникають розбіжності, з якими складно миритися, передає Ukr.Media.

Нещодавно підписники помітили, що Агата відписалась в Instagram від Павла, а Прилучний перестав публікувати спільні фото з дружиною. Фанати сильно переживають, вони не можуть повірити в те, що подружжя розлучається. Нещодавно актриса зробила важливу заяву.

Агата і Павло недавно повернулися з відпустки. Однак, їхні стосунки не стали колишніми. Подружжя офіційно узаконило свої відносини 6 років тому. Зараз виховують двох дітей. Старшому Тимофію 5 років, а молодшій доньці Мії 2 рочки.

Нещодавно все сімейство разом відпочивало, у мережі були розміщені щасливі фото. Але всі розуміли, що під посмішками криється печаль і образа. Відпустка не допомогла подружжю зблизитися. Пару днів тому сама Агата вирішила пролити світло на ситуацію, у своєму блозі вона написала: «Любі друзі… всі ви і преса, ставлять собі питання, про наші з Павлом відносини. Скажу коротко, наш шлюб стоїть на паузі, ми вирішимо цю проблему чи ні, невідомо… Велике прохання поважати нас і не закидати питаннями…»

Слід зауважити, що Прилучний і Муценієце раніше сварилися, навіть жили окремо. Вони мирилися, але в цей раз все серйозно. Павло в інтерв'ю розповів свою версію конфлікту. «Зрозуміло, ми неодноразово збиралися розлучатися, били посуд, кричали один на одного, ледь не їхали подавати заяву. Буває, посварившись, спимо в різних кімнатах, а траплялося, я або вона хапали речі і йшли з дому в розпал скандалу. Нормальна практика людських відносин, які тривають більше трьох років», – поділився актор.

Шанувальники досі не можуть повірити, що прекрасна творча пара розлучається. Вони пишуть, що треба пробачити один одного за все і почати жити знову. У кожній парі трапляються кризи, їх треба пережити і всіма силами намагатися зберегти любов. Хтось навіть радить подружжю кинути зйомки в кіно на час, щоб опрацювати свої особисті відносини.

Однак, нумеролог Клара Кузденбаева впевнена, що подружжя розлучиться, так як Павло схильний до полігамії. Жінка стверджує, що, будучи у шлюбі, він завжди буде дивитися на інших жінок і обманювати свою дружину.

А ми все-таки сподіваємося, що пара зможе подолати всі труднощі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить