Модель Playboy образила корінних жителів Нової Зеландії оголеним фото

Мандрівна по світу модель еротичного журналу Playboy Джейлин Кук розгнівала старійшин новозеландського племені маорі. Дівчина опублікувала для своїх 300 тисяч передплатників в Instagram фотографію, на якій вона зображена без одягу на священній для корінних новозеландців горі Таранакі, передає Ukr.Media.

Знімок набрав вже більше 11 тисяч лайків. Однак людям, чиї предки поховані на цій горі, фото зовсім не сподобалося.

"Це як якщо б хтось зайшов у собор святого Петра у Ватикані, щоб зробити голе селфі", — сказав журналістам представник місцевої маорі Денніс Нгаваре.

Згаслий вулкан Таранакі має 2 518 метрів у висоту і в період британської колонізації Нової Зеландії носив ім'я Егмонт.

За словами Нгаваре, старійшини маорі не мають нічого проти туристів, однак просять їх про повагу до місцевих цінностей.

"Люди кажуть, що це просто скеля — як її можна образити? Але останній прикрий випадок показує, що буває, коли хто зовсім не знає, як себе вести в такому місці", — зазначив Нгаваре.

Мер округу Стратфорд, де знаходиться вершина, погодився з тезою про нетактовності Кук стосовно місця поховання предків місцевого клану маорі.

"Не думаю, що саме фото, таке непристойне, але ось вершина Таранакі — це найважливіше місце для місцевої спільноти", — зазначив мер Ніл Вольське.

Раніше маорі вже стикалися з нерозумінням туристів , які влаштовували на Таранакі пікнік з барбекю і малювали графіті на вершині.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить