МастерШеф Діти 2 сезон онлайн: в двадцять першому випуску був морський бій

 

11 квітня в шоу МастерШеф Діти 2 глядачі побачили новий конкурс — Морський бій . Під час приготування риби учасники повинні були “стріляти“ в продукти та інвентар суперників, щоб ті впоралися із завданням гірше. Даша Марфина та Марина Литвиненко стали капітанами і вибрали собі членів команди, передає Ukr.Media.

У процесі конкурсу команді червоних пощастило набагато більше, вони майже повністю “розбомбили“ інвентар синіх. У підсумку, командам довелося готувати рибне блюдо з допомогою того, що вціліло в морському бою.

У суддів були питання до обох команд. Найбільше — презентації страв. При цьому після дегустації Ектор Хіменес-Браво і Дмитро Горовенко розхвалили блюдо червоної команди. І хоча Тетяна Литвиненко не так високо оцінила його, все ж перемога дісталася червоним.

Даша, капітан команди синіх, сама одягла чорний фартух. Вона сказала суддям, що недостатньо добре впоралася зі своєю посадою і тому команда програла. При цьому інші учасники шоу опинилися з нею не згодні. Діти були впевнені, що чорний фартух варто надіти Давиду.

Другий конкурс був несподіваним для маленьких учасників. Вони поділилися на дві команди. На кухні проекту з'явилися збірна дорослих учасників МастерШеф, кожен її учасник вибрав продукти, з яких дітям потрібно було приготувати 13 різних страв. Яка команда зможе нагодувати кухарів найкраще — той і виграє.

У процесі приготування страв учасники дуже сварилися. Особливо багато розбіжностей виявилося в команді синіх. У їх капітана почалася справжня істерика, через що команда не встигла продумати меню. У підсумку, після дегустації всіх страв збірною командою дорослих учасників МастерШеф, перемогла команда червоних.

Команді синіх необхідно було проголосувати за найслабшого учасника в конкурсі і чорний фартух надів Давид.

Для наступного конкурсу на кухні МастерШеф Діти 2 з'явилися мами учасників. Їм належить приготувати страви за підказками своїх дітей. Те, як мами впораються із завданням, буде відомо вже в наступному випуску!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить