Маша Полякова зізналася, у скільки їй обходиться життя в Лондоні

Старша дочка української співачки, актриси і ведучої Олі Полякової, Маша Полякова, зізналася, скільки витрачає грошей на життя за кордоном. 18-річна дівчина зараз навчається в одному з музичних ВНЗ Великобританії, інформує Ukr.Media.

В інтерв'ю славі Дьоміну Полякова-молодша зізналася, що кожен місяць їй потрібно не менше тисячі фунтів (45 тисяч гривень) так, як в Лондоні дуже високі ціни. Крім того, дівчина повинна платити за проживання в гуртожитку.

"У мене це виходить мінімум тисяча фунтів. Тут на меншу суму просто неможливо вижити. Я живу в гуртожитку, його теж потрібно оплачувати. Але у мене дуже добре склалося, що я вступила на безкоштовну програму для українців, тому у мене все круто з цим", — сказала Маша.

Юна блогерка додала, що батьки допомагають їй з грошима на їжу і транспорт. На розваги Маша заробляє сама на рекламі в соцмережах.

"Десь заробляю. Якщо я хочу тусити, то на це мені батьки не дають. Батьки мені дають на їжу, на транспорт і так далі", — поділилася Полякова.

Щоб економити гроші Маша відмовилася від поїздок в таксі, частих походів в магазини одягу і ресторани.

"По-перше, я відмовилася від таксі. Я завжди їздила в Києві на таксі, тут я цього не роблю, тому що тут все дуже дорого. По-друге, це ресторани. Я дуже часто шопилася в Україні, могла зайти в який-небудь магазин, щось собі придбати, тут я цього теж не роблю. У мене все йде на їжу і транспорт", — розсекретила Полякова.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить