Лінда Євангеліста стала несхожою сама на себе

У 90-х роках Лінда Євангеліста входила склад першої п'ятірки топмоделей світу. Вважалася однією з найкрасивіших жінок, поряд з Сінді Кроуфорд, Клаудією Шиффер і Наомі Кемпбелл. Багато дівчат тоді мріяли бути схожими на Лінду. Вона й справді мала яскраву і незвичайну зовнішність, інформує Ukr.Media.

Раніше вона казала, що її покликання — подіум. Не сумнівалася, що буде дефілювати по ньому і у 20, і в 70 років. Свого життя без цього модель не уявляла.

Сьогодні Євангеліста має сторінку в Instagram. На відміну від колишніх колег, які також захоплюються цим, Лінда часто показує знімки з архіву. А нещодавно вперше порадувала фанатів селфі.

Однак їхня радість не була бурхливою. На фото Лінду майже ніхто не впізнав. В коментарях фоловери запитували, що з нею сталося. Обличчя жінки було сильно опухлим і набряклим.

З'ясувати причину цього намагалися журналісти. Як повідомили інсайдери, Лінда намагалася зберегти колишню молодість і красу. Зверталася і до пластичних хірургів, і до косметологів.

Підсумки їх втручань її не потішили. Лінда дуже змінилася, на жаль, на гірше. Вилиці тепер об'ємні та набряклі. Це — результат введення філерів. Самі риси обличчя втратили свою колишню привабливість.

Не змінився тільки розріз очей. Але поряд з заплилими щоками очі не виглядають так само чарівно, як було у молоді роки.

Ще стало ясно, що у Лінди проблеми з фігурою. Вона дуже поправилася. За словами знаючих її людей, Євангеліста активно займалася спортом. А потім її захопленням стала йога. Але всього цього недостатньо. І зараз її постать багато в чому відрізняється від параметрів тих колишніх колег, які раніше виявляються запрошеними на подіум.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить