Катерина Кухар оприлюднила архівне відео зі студентських років

Колишня суддя шоу «Танці з зірками» та прима-балерина Національного Академічного театру Опери та Балету України імені Т. Г. Шевченка Катерина Кухар нещодавно знайшла у своєму відеоархіві ролик зі студентських років та вирішила поділитися ним із фанами, інформує Ukr.Media.

На своїй сторінці в Інстаграм 41-річна Заслужена артистка України опублікувала кадри, зроблені під час навчання на першому курсі Київського державного хореографічного училища. У відео Катерина зі світлим волоссям разом із одним зі своїх однокурсників репетирувала номер для звітного концерту.

«Натрапила на своє архівне відео з репетиції звітного концерту на першому курсі в KSBC (тоді ще училище).
Пам'ятаю, що ми всі хотіли пошвидше стати дорослими..)) І лише, поглянувши на пройдений шлях, ти розумієш, що то були, напевно, одні з найкращих часів безтурботного життя.
В нас були найкращі партнери, чоловічий балет виховує з хлопців справжніх чоловіків, які вміють турбуватись про жінок, які сильні духом і фізично.
Тоді все було просто. Ти займався тільки роботою, в тебе було багато друзів і ніяких підводних камінь, дорослих проблем чи труднощів, ти просто займався улюбленою справою і це було твоєю головною задачею.
Я запрошую кожного, хто захоплюється балетним мистецтвом, приєднатись до нашої сім‘ї. До 20 серпня у вас є можливість подати документи на навчання в @ksbc_official. І бажаю кожному прожити свої найкращі часи і нікуди не поспішати.
Р.S. чи помітили, що я тоді ще була блондинкою?», — написала під відео Кухар.

Нагадаємо, що з 2020 року Катерина стала директором рідного вишу, який зараз має офіційну назву Київський державний хореографічний коледж.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить