Кірі Найтлі знадобилися роки терапії з психологом після зйомок у «Піратах Карибського моря»

Кіра Найтлі розповіла про травму, яка з'явилася у неї після "Піратів Карибського моря". Більше того, за словами актриси, їй довелося навіть пройти терапію, на яку пішло кілька років. Але що такого могло статися?

Кіра Найтлі про травму

Мабуть, ні для кого не секрет, яка популярність чекає на кожного, кому пощастило знятися в гучній кінострічці. Натовпи фанатів, нові пропозиції в різні проєкти та неймовірна увага до твоєї персони. Здавалося б, тільки встигай купатися в променях слави. На жаль, подібне до вподоби далеко не кожному з нас, інформує Ukr.Media.

Та що вже говорити, будь-який інтроверт від подібної уваги до своєї персони здатний отримати справжнісіньку травму. Особливо якщо ти ще 17-річна сором'язлива дівчина, яка, відверто кажучи, зовсім не готова до голівудських килимових доріжок. Саме це і сталося із зіркою «Піратів Карибського моря».

Так, Кіра Найтлі, говорячи про травму, зізналася, що це було жахливо. Після успіху цієї стрічки її накрила хвиля популярності. Адже актриса на той момент вже мала досвід і навіть невелику фанбазу. Але, що приховувати, «Пірати» явно наробили шуму у 2003 році. Більше того, саме після них актрисі почали пропонувати серйозніші ролі.

«Потрібні були роки терапії»

«Для мене це було жахливо. Я зовсім не екстраверт. І тому такий рівень уваги, популярності… Це було для мене важким тягарем. У певному сенсі я була ще дитиною. Тим не менш, хоч це і була травмуюча подія, але саме вона визначила всю мою подальшу кар'єру», — зізналася Кіра в діалозі з журналістами.

"Король Артур", "Гордість і упередження", друга і третя частини франшизи "Піратів", "Герцогиня", "Небезпечний метод". Без перебільшення саме початок двохтисячних допоміг британці показати свій талант у кінематографі. Але мало хто здогадувався, якими стражданнями пройшла актриса. Проте знаменитість зовсім не шкодує про зйомки у «Піратах».

«Мені неймовірно пощастило. Моя кар'єра просувається так, як мені подобається. Та й популярність у мене вже не така. Тепер мені легше впоратися з такою славою, і це чудово. Але на той час все було не так чудово. Мені знадобилися роки терапії, щоб зрозуміти це».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить