Йовович показала чоловіка та підрослих дочок — старшу публіка бачить у новій обителі зла

Мілла Йовович заглянула із членами родини до Венеції. У себе в інстаграмі зірка "П'ятого елемента" поділилася фотографіями, на яких позує з чоловіком та дочками на старовинних вуличках:

"Я дуже рада, що мене запросили відвідати захід amfAR і допомогти зібрати гроші на цю благодійну справу у Венеції, Італії! Пройшло хороше десятиліття відтоді, коли я була у Венеції, і я вже мрію знову повернутися сюди. Їду з аеропорту на водному таксі, дивлячись на ніжне середньовічне місто, яке відкривається переді мною таким умиротворюючим після довгого та безсонного перельоту.Почуття хитання човна піді мною вже готує мене до майбутніх задоволень.Ми пливемо по воді, і нас закидають у наш готель, який є тисячолітнім монастирем, що фактично був покинутий понад сто років, перш ніж його відремонтували в готель. Трохи страшно, але я повністю готова побачити привидів!" — зазначила у підписі до фотографій Міла, інформує Ukr.Media.

Йовович додала, що у Венецію родина завітала на кілька днів. Не прихопили лише найменшу дитину Ошин:

"Ми взяли з собою нашу маленьку Деш, щоб вона могла відчувати себе дорослою та особливою. Важко приділити всім трьом моїм дівчаткам належний час, коли поряд наша 3-річна Ошин. Вона просто потужна сила природи, яка вимагає абсолютної та нерозділеної уваги, і чим більше ви даєте, то знаєте, що цього достатньо лише тоді, коли ваша сутність повністю зникає у її власній”.

Мілла Йовович виховує зі своїм чоловіком Полом Андерсоном трьох дочок — 15-річну Евер, 8-річну Дешилл та 3-річну Ошин. Первеницю актриси коментатори бачать у продовженні "Обителі зла":

  • "Ваша старша дочка може знятися у продовженні "Обителі зла"".
  • "Вона вже грала роль Червоної королеви в "Обителі зла: Останній розділ"".
  • "Повністю погоджуюсь".
  • "Ви маєте рацію, через кілька років вона може стати Еліс!"

Гортайте карусель та дивіться самі:

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить