Ілля Глинников зробив сенсаційне зізнання про зйомки шоу «Холостяк»

За тривалий час виходу в ефір шоу «Холостяк» встигло обрости безліччю чуток. Зокрема, багато телеглядачі регулярно ставлять під сумнів те, що програма не є постановочною. Ілля Глинников, який став головним героєм п'ятого сезону «Холостяка» у Росії, в саркастичній манері прокоментував питання своїх шанувальниць про правдоподібності того, що відбувається на екранах телевізора, передає Ukr.Media .

«Найпопулярніше питання про шоу «Холостяк»: «Там же все по сценарію?» Так звичайно все за сценарієм! Волею випадку всі дівчата виявилися з академічною театральною освітою! — пожартував Глинников. — Вони дуже швидко вчать текст і відмінно вміють дотримуватися цілі, завдання і надзавдання! Тримати другий план і кілька об'єктів уваги в кадрі, саме тому вони довго відповідають на відкриті питання – текст згадують, в ліс тікають, сльози ллють, з шоу йдуть – це пише ціла бригада сценаристів, лізуть на дах потяга, на параплані літають, стрибають з парашутом, вірші читають. Це взагалі не вони – це їх дублерки каскадери. (особливо вірші), Адже свободи вибору у них немає — є сценарій! За мене теж, до речі, все вирішують продюсери! Чого дивуватися. Які людські якості приймати, а які ні. Як і з ким я буду жити далі!»

До речі, днями проект подолав свій «екватор». В останньому ефірі Ілля порушив правила проекту і не «вигнав» ні одну з учасниць. В результаті у шоу на даний момент залишилося шість красунь, які борються за серце зірки серіалу «Інтерни».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить