Які правила етикету ви порушуєте майже кожен день і навіть не здогадуєтесь про це

Як потрібно передавати сіль, представляти людей і поводитися під час проголошення тосту. Ми розповімо, які правила етикету ви порушуєте майже кожен день, інформує Ukr.Media.

Ви невірно передаєте сіль. Коли ви сидите за столом і хтось просить вас передати сіль, завжди передавайте її разом з перцем. Так радить консультант з етикету з Каліфорнії Меріенн Паркер (Maryanne Parker). За її словами, в деяких колах це може бути перевіркою вашого рівня етикету.

Ви занадто рано берете хліб з кошика. З авжди спочатку пропонуйте хліб сусіду праворуч і ліворуч. І тільки потім беріть шматочок для себе.

Ви цокаєтесь під час тостів. Так завжди роблять у фільмах, але це неправильно. Згідно з етикетом, потрібно просто підняти келих.

Ви відпиваєте з келиха після тосту на вашу честь. Здавалося б, коли вимовляють тост на вашу честь, потрібно випити разом з усіма. Але це омана. Тримайте келих в руці, але не відпивайте.

Ви надто ввічливі на перехрестях. Звичайно, доброта і подяка роблять життя кращим, але на перехрестях потрібно дотримуватися правила, а не розсипатися в люб'язностях. Коли хтось пропускає іншого водія вперед, може виникнути плутанина, а це дуже небезпечно.

Ви зневажаєте статусом, коли представляєте незнайомих людей. Поширена помилка в діловому етикеті відбувається при представлені незнайомих людей. За правилами, спочатку потрібно назвати вищу за посадою людину, згадавши її звання або ступінь. Наприклад: «Президент Зеленський, це віце-президент Гончарук». Або так: «Це професор Ковальчук, його колега — професор Петренко — і їх помічник Сергій».

Ви носите сумку не на тому плечі. Сумка завжди повинна бути на лівому плечі або в лівій руці. Так права рука буде вільна для рукостискань.

Ви підходите до свого місця зліва. «Згідно з етикетом, завжди потрібно підходити до свого місця справа», — говорить Джеральд Гласкок (Gerald Glascock), директор інституту Південного етикету і протоколу. Він також нагадує, що ні в якому разі не можна потиснути комусь руку, коли ви сидите.

Ви дивитеся в очі співрозмовнику, коли відпиваєте з келиха. Не піднімайте погляд, поки відпиваєте свій напій. Просто дивіться в келих. Це зручніше і з практичної точки зору. Так у вас менше шансів облитися і опинитися в незручній ситуації.

Ви передаєте їжу не в ту сторону. Їжу за столом потрібно передавати проти годинникової стрілки або сусідові справа. Так простіше підтримувати порядок: ніхто не опиниться в ситуації, коли їжу пропонують з обох сторін. Але є і виключення. Якщо людина зліва від вас попросила передати їй щось, то слід це зробити.

Ви неправильно залишаєте після себе штанги в спортзалі. Хорошим тоном вважається не тільки брати з собою рушник, щоб витирати піт, але й фіксувати штангу на низькій позиції після використання. Тоді наступна людина не отримає травму, намагаючись підняти занадто важку вагу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить